“Liepāja” izcīna uzvaru arī otrajā Kurzemes derbija spēlē

0 Komentāru
“Liepāja” izcīna uzvaru arī otrajā Kurzemes derbija spēlē
ĢIRTS GERTSONS, F64

“Liepājas” futbolisti svētdien “Optibet” futbola virslīgas spēlē mājās ar 3:1 uzvarēja “Ventspili”.

Spēles pirmās desmit minūtes aizritēja mierīgā tempā. Vienā no epizodēm liepājnieki kļūdījās “Ventspils” soda laukuma tuvumā, kas viesiem ļāva izrauties ātrajā pretuzbrukumā, taču šī epizode noslēdzās bez sitiena pa vārtiem. Arī nākamās 20 minūtes aizritēja ar maz vārtu gūšanas momentiem, aktīvāku sniegumu demonstrējot mājiniekiem.

Pūles uzbrukumā 32.minūtē nesa augļus. Eduards Tīdenbergs bumbu soda laukumā piespēlēja Dodo, kurš no tuvas distances sita precīzi ar galvu. Vārtu guvējs sešas minūtes vēlāk soda laukumā pie kreisā vārtu staba neaizsniedzās līdz partnera piespēlei.

Puslaika pirmspēdējā minūtē Tīdenbergs atbrīvojās no sedzēja, saņēma bumbu pēc auta izspēles un īsi pēc tam no aptuveni 16 metriem ar spēcīgu sitienu panāca 2:0.

Otrā puslaika otrajā minūtē “Ventspils” spēja aizsargāties pret diviem atkārtotiem liepājnieku uzbrukumiem, bet 56.minūtē tika ieskaitīti “Liepājas” trešie vārti. Pēc Tīdenberga sitiena bumba skāra Juriju Tkačku, kuram protokolā ierakstīts rezultatīvs sitiens savos vārtos.

Astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām ventspilnieki no aptuveni 20 metriem neizmantoja standarsituāciju, bet trīs minūtes vēlāk otrais mēģinājums bija sekmīgs. Soda laukumā centrēto bumbu iepretim vārtiem aizskāra Vladimirs Mukins – 1:3. Spēles pēdējās minūtes aizritēja divcīņās laukuma centrā, “Liepājai” svinot uzvaru arī otrajā Kurzemes derbijā.

“Liepājas” sastāvā spēlei nebija pieteikts labākais vārtu guvējs Artūrs Karašausks.

Jūrmalas “Spartaks” svētdien mājās ar 1:0 uzvarēja “Valmieru”, kas piedzīvoja vien otro neveiksmi šosezon. 12.minūtē “pendeli” iesita Ričards Fraidejs.

Turnīra vadībā ar 26 punktiem 11 spēlēs ir RFS komanda, otrā ar tādu pašu bilanci 12 spēlēs ir “Valmiera”, bet trešā ar 25 punktiem 11 mačos ir “Riga”. Tālāk ar 16 punktiem deviņās spēlēs ir “Daugavpils”, bet piekto vietu ar 15 punktiem 11 cīņās ieņem “Liepāja”. Tālāk ar deviņiem punktiem 11 spēlēs seko Jūrmalas “Spartaks”, par trim punktiem mazāk desmit mačos ir “Metta”, pieci punkti 11 spēlēs “Ventspilij”, bet turnīra tabulu ar četriem punktiem sešos mačos noslēdz “Noah Jurmala”.
0 Komentāru