Liekulis Vokers – “Manchester City” aizsargs izklaidējas ar prostitūtām, citus aicinot ievērot Covid-19 karantīnas noteikumus

Pievienot komentāru
Liekulis Vokers – “Manchester City” aizsargs izklaidējas ar prostitūtām, citus aicinot ievērot Covid-19 karantīnas noteikumus
EMPICS SPORT / SCANPIX

“Manchester City” aizsargs Kails Vokers koronovīrusa pašizolācijas laikā izklaidējies ar prostitūtām, citus aicinot palikt mājās un ievērot Covid-19 karantīnas noteikumus.

Vokers ar kādu draugu ielūdzis 21 gadu veco Luīzi Maknamaru un 24 gadus vecu brazīliešu izsaukuma meiteni. Luīze Vokera dzīvoklī ieradusies ar taksometru 24. martā pusvienpadsmitos vakarā. Projām meitenes devušās ap diviem no rīta.

Iespējams, skandāls neizvērstos tik skaļš, ja vien Vokers nebūtu ļāvis sevi fotografēt. Rezultātā Maknamaras jaunkundze, kas vienlaikus ir vientuļā māmiņa un Mančestras Metropolitēna universitātes studente, “The Sun” tabloīdam stāstu pasniedza komplektā ar visām fotogrāfijām.

Vokers redzams gan izģērbies līdz apakšbiksēm, gan ar naudas žūksni rokās. Meitenes par saviem pakalpojumiem saņēmušas 2200 angļu mārciņas.

Trešdien intervijā, neilgu laiku pēc savām izklaidēm, futbolists citus aicināja ievērot valdības ieteikumus par drošību un sociālo distancēšanos. Tāpat kā vēl pirms savām seksuālajām izklaidēm to aicināja darīt savos sociālajos tīklos.

Pēc skandāla nākšanas gaismā Vokers ir atvainojies un vēlreiz aicinājis cilvēkus pandēmijas laikā palikt mājās un glābt dzīvības.

“City” un Anglijas izlases aizsargs tagad var droši gaidīt, kamēr klubs pabeigs incidenta izmeklēšanu un gatavoties pamatīgam sodam.

View this post on Instagram

🙏🏾 #StayHomeSaveLives

A post shared by Kyle Walker (@kylewalker2) on