Lidojumi Aerodium vēja tunelī tiek saistīti ar futbola ikonu Valteru Peitonu

Komentāri
Lidojumi Aerodium vēja tunelī tiek saistīti ar futbola ikonu Valteru Peitonu
FOTO: Edgars Barbaks, LNT Ziņas

Ceturtdien, 29. aprīlī, Čikāgā sāksies Nacionālas Futbola līgas (NFL) jauno spēlētāju izvēles jeb drafta ceremonija. Ziemeļamerika sportu iedala divās daļas futbols un pārējie sporta veidi, tāpēc pārvērtēt šā pasākuma nozīmi ASV nav iespējams, portālam Skaties.lv no Čikāgas ziņo LNT Sporta ziņu moderators Edgars Barbaks.

Temats, kura komanda izvēlēsies kuru spēlētāju šobrīd ir apspriestākais pilnīgi visos lielākajos ASV kanālos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis pasākums ir svarīgs arī Latvijas vēja tuneļu ražotājam Aerodium, kam šī būs pirmā uzstāšanās ASV, vienlaikus tā ir viena no lielākajām skatuvēm, kur to darīt.

Vēja tunelis divu diennakšu laikā būs uzbūvēts ielas vidū Grant parkā pie Mičiganas ezera, kur satiksme tika apturēta tikai pirmdienas rītā.

Aerodium Čikāgā uzstāsies trīs dienas, sākot no rītdienas, gan lidojot paši, gan ļaujot latviešu brīnumu izbaudīt drafta pilsētas apmeklētājiem.

Atrakcijai dots nosaukums Sweatness simulator – par godu futbola ikonai Valteram Peitonam, kuru pazīst arī ar vārdu Sweatness, un tā kā viņš, izdarot piezemējumus, bieži lidoja pāri saviem pretiniekiem, tad ar šo spēlētāju tiek saistīti Aerodium lidojumi NFL pasākumā.

Ekskluzīvi foto no Čikāgas!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl