Lidojumi Aerodium vēja tunelī tiek saistīti ar futbola ikonu Valteru Peitonu

Komentāri
Lidojumi Aerodium vēja tunelī tiek saistīti ar futbola ikonu Valteru Peitonu
FOTO: Edgars Barbaks, LNT Ziņas

Ceturtdien, 29. aprīlī, Čikāgā sāksies Nacionālas Futbola līgas (NFL) jauno spēlētāju izvēles jeb drafta ceremonija. Ziemeļamerika sportu iedala divās daļas futbols un pārējie sporta veidi, tāpēc pārvērtēt šā pasākuma nozīmi ASV nav iespējams, portālam Skaties.lv no Čikāgas ziņo LNT Sporta ziņu moderators Edgars Barbaks.

Temats, kura komanda izvēlēsies kuru spēlētāju šobrīd ir apspriestākais pilnīgi visos lielākajos ASV kanālos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis pasākums ir svarīgs arī Latvijas vēja tuneļu ražotājam Aerodium, kam šī būs pirmā uzstāšanās ASV, vienlaikus tā ir viena no lielākajām skatuvēm, kur to darīt.

Vēja tunelis divu diennakšu laikā būs uzbūvēts ielas vidū Grant parkā pie Mičiganas ezera, kur satiksme tika apturēta tikai pirmdienas rītā.

Aerodium Čikāgā uzstāsies trīs dienas, sākot no rītdienas, gan lidojot paši, gan ļaujot latviešu brīnumu izbaudīt drafta pilsētas apmeklētājiem.

Atrakcijai dots nosaukums Sweatness simulator – par godu futbola ikonai Valteram Peitonam, kuru pazīst arī ar vārdu Sweatness, un tā kā viņš, izdarot piezemējumus, bieži lidoja pāri saviem pretiniekiem, tad ar šo spēlētāju tiek saistīti Aerodium lidojumi NFL pasākumā.

Ekskluzīvi foto no Čikāgas!

Lasi vēl