Komentāri
LFF noraida Latvijas titulētākā kluba Skonto apelāciju un neļauj startēt virslīgā
Foto: LETA

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Apelāciju komisija ceturtdien noraidījusi titulētā pašmāju kluba Rīgas Skonto apelāciju par lēmumu tam nepiešķirt licenci dalībai šī gada Latvijas SMScredit.lv Virslīgas čempionātā, kas nozīmē, ka komanda šajā turnīrā nestartēs, informē LFF.

Kā zināms, janvāra beigās LFF Klubu licencēšanas komisija nepiešķīra Skonto A licenci dalībai virslīgā, jo šis klubs nav izpildījis vairākus noteikumu punktus. Starp tiem ir atbilstoša stadiona un treniņbāzu neesamība un parādsaistības ar darbiniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā teikts LFF paziņojumā, Apelāciju komisija nolēmusi pilnībā noraidīt Skonto 5.februāra apelācijas sūdzību par Klubu licencēšanas komisijas 29.janvāra lēmumu, ar kuru nolemts nepiešķirt Skonto licenci dalībai Latvijas SMScredit.lv Virslīgas čempionātā.

Skonto kluba valdes locekle Dace Grīnberga iepriekšējā nedēļā sarunā ar aģentūru LETA pauda cerību, ka ar spēlētājiem parādsaistības ir nokārtotas, turklāt esot panākta vienošanās ar stadiona un treniņbāzes īpašniekiem.

Tiesa, Grīnberga, kura savulaik bija Skonto ilggadējā īpašnieka Gunta Indriksona pārstāve, bet nesen iecelta futbola kluba valdē, atteicās nosaukt, kur būtu vienības nākamās sezonas treniņbāze un stadions.

Tikmēr licenci ieguvusi Rīgas futbola skola (RFS), kas kļuva par tās pretendenti pēc tam, kad LFF klubu licencēšanas komisija nolēma Skonto komandai nepiešķirt licenci. Lēmums piešķirt licenci RFS vienībai pieņemts vienbalsīgi.

Līdz ar to 2016.gada virslīgas čempionātā startēs Liepāja, Ventspils, Jelgava, Daugavpils, Jūrmalas Spartaks, Riga, Metta/Latvijas Universitāte un RFS.

Līdz ar to virslīgā šogad debitēs uzreiz divas komandas – Riga un RFS.

RFS pērn otrajā līgā ieguva trešo vietu, bet otrās vietas ieguvēja Valmiera Glass FK/BSS atteicās no iespējas startēt šī gada virslīgas čempionātā.

Lasi vēl