LFF neapstiprina prezidenta un viceprezidenta amata kandidātu pieteikumus

Pievienot komentāru
LFF neapstiprina prezidenta un viceprezidenta amata kandidātu pieteikumus
PIXABAY.COM

Latvijas Futbola federācija nav apstiprinājusi Vadima Ļašenko un Sanda Ģirģena pieteikumus LFF prezidenta amatam. Atbilstoši statūtiem ir tikai trīs kandidātu pieteikumi valdes locekļa amatiem.

Saskaņā ar LFF statūtiem Vēlēšanu komiteja ir izskatījusi saņemtos pieteikumus uz kandidēšanu darbam LFF valdē un izvērtējusi iesniegtās informācijas atbilstību LFF statūtu un normatīvo aktu prasībām. Apstiprinājums dalībai vēlēšanās piešķirts trim kandidātiem, vēl četriem kandidātiem dotas divas dienas konstatēto trūkumu novēršanai, bet septiņas citas personas saņēmušas atteikumu, jo nav izpildījušas LFF statūtos noteiktās prasības.

Uz federācijas prezidenta amatu pieteikumus bija iesnieguši divi kandidāti – Vadims Ļašenko un Sandis Ģirģens. Ļašenko pieteikumā ir nepilnīgi aizpildīta integritātes anketa, un viņam ir dotas divas dienas, lai izlabotu savu pieteikumu.

Ģirģena pieteikumā nav atbilstoši noformētas divu biedru atbalsta vēstules, līdz ar to viņam nav nepieciešamā vismaz 10% biedru atbalsta. Iekšlietu ministram nav dots laiks, lai sakārtotu pieteikumu un viņa kandidatūra LFF prezidenta amatam ir noraidīta.

LFF trūkumus pieteikumā konstatējusi arī abiem viceprezidenta kandidātiem – Olafam Pulkam un Sergejam Kovaļovam. Tāpat pieteikumu papildināt lūgts valdes locekļa amata kandidātam Naurim Mackevičam.

Atbilstoši statūtiem ir tikai trīs valdes locekļa amata kandidātu pieteikumi – Anda Rozīša, Emīla Latkovska un Viktorijas Mihaļčukas.

Vēlēšanu kongress paredzēts 24.aprīlī, savukārt šodien paredzēts, ka LFF pieņems lēmumu, kādā formātā aizvadīt gaidāmo kongresu.