LFF futbola akadēmijas izlasēm labas sekmes Eiropas tūres spēlēs

Komentāri

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Futbola akadēmijas izlases aizvadījušas pirmās divas spēles 2015. gada Eiropas tūrē, tiekot pie uzvaras un neizšķirta cīņās ar Bratislavas reģiona vienaudžiem.

Otrdien un trešdien LFF Futbola akadēmijas U-13 (2002. dzimšanas gada futbolisti) un U-14 (2001. dzimšanas gada futbolisti) vecuma grupu izlases mēroja vairāk nekā 1300 kilometru garo ceļu no Rīgas līdz Slovākijas galvaspilsētas Bratislavas pievārtei, bet ceturtdien komandas sagaidīja pirmie pārbaudījumi laukumā, kad pretiniekos stājās Bratislavas reģiona izlases.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pirmie laukumā Senecas nacionālā treniņu centra laukumā devās U-13 vecuma grupas futbolisti, kur Latvijas un Slovākijas pārstāvju duelī pārāki ar rezultātu 3:1 (1:1) bija LFF Futbola akadēmijas futbolisti. Pirmie šajā spēlē vadībā izvirzījās mājinieki, bet turpinājumā LFF Futbola akadēmijas izlase pārņēma iniciatīvu savās rokās un spēja izmantot radītās iespējas, gūstot trīs vārtus pēc kārtas. Divreiz izcēlās Edgars Daškevičs (BFC Daugavpils), bet reizi precīzs bija Jēkabs Lagūns (FS METTA).

Savukārt U-14 vecuma grupu komandu spēlē laukumā valdīja tik līdzvērtīga spēkošanās un cīņa par katru metru, ka bezvārtu neizšķirts 0:0 (0:0) bija likumsakarīgs abām komandām. Abu vienību futbolisti izveidoja vairākas vārtu gūšanas iespējas, tomēr allaž vietā bija vārtsargi. Lai arī neliels teritoriālais pārsvars piederēja mājiniekiem, LFF Futbola akadēmijas komanda pretim lika agresīvu presingu un centienus izvērst ātru pāreju no aizsardzības uzbrukumā.

Eiropas tūres turpinājumā piektdien komandas turpat Bratislavas pievārtē aizvadīs treniņu, bet sestdien, 21. novembrī, Austrijas galvaspilsētā Vīnē norisināsies īpašs turnīrs, kurā LFF Futbola akadēmijas izlases tiksies ar vienaudžiem no “FK Austria Wien” un “SK Rapid Wien” akadēmiju attiecīgā vecuma komandām. Svētdienas vakarā futbolisti atgriezīsies Rīgā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl