Lesteras “City” pussargs Čaudhurijs atvainojas par vairākus gadus veciem tvītiem

0 Komentāru
Lesteras “City” pussargs Čaudhurijs atvainojas par vairākus gadus veciem tvītiem
INSTAGRAM

Anglijas futbola premjerlīgas vienības Lesteras “City” 21 gadu vecais pussargs Hamza Čaudhurijs publiski atvainojies par 2013. un 2014.gadā sociālajos tīklos paustajiem aizvainojumiem.

Jaunais pussargs ar publisku atvainošanos nāca klajā pēc tam, kad iepriekšējā nedēļā medijos atklājās piecus gadus veci Čaudhurija “Twitter” kontā rakstītie aizvainojumi sieviešu futbolam. Aizskarošais ziņojums vēstīja spēlētāja neizpratni par to, kāpēc sieviešu futbols ir tik šausmīgs.

Tāpat futbolists neizjuta empātiju pret cilvēkiem, kuri paši sev rada fiziskas vai mentālas ciešanas. Čaudhurijs, kura vecāki nāk no Grenādas un Bangladešas, tviterī bija ierakstījis arī rasistisku joku.

“Esmu daudz mācījies šajos gados, kopš tik ātri kļuvu par profesionālu futbolistu. Nenoliedzami, ka manis iepriekš paustais viedoklis sociālajos tīklos bija lieks un nepārdomāts,” sacīja pussargs.

“Šie apgalvojumi nepauž manas patiesās domas un es vēlētos atvainoties ikvienam, kuru esmu aizskāris ar šiem vārdiem. Kopš tā laika esmu pieaudzis, daudz iemācījies un arī nobriedis, tāpēc uzņemos atbildību par izdarīto,” piebilda futbolists.

Lesteras kluba pārstāvji uzteica spēlētāja rīcību, sakot, ka atvainošanās liecina par pussarga brieduma pakāpi un šis lēmums ir bijis pareizais solis.

“Mūsuprāt, viņš tagad ļoti labi izprot, kādu iespaidu viņa sacītais atstāj uz pārējiem un mums prieks, ka Čaudhurijs šobrīd to izmanto, lai atstātu pozitīvu ietekmi uz apkārtējo vidi,” vēsta komandas paziņojums.

Svētdien aizvadītajā spēlē pret Londonas “Arsenal” jaunais pussargs pirmo reizi laukumā devās sākumsastāvā, bet kopumā šosezon Lesteras “City” sastāvā viņš nospēlējis desmit spēles.

Lesteras “City” 2016.gadā pārsteidzoši triumfēja Anglijas futbola premjerlīgas čempionātā, tomēr šogad komanda ierindojas astotajā vietā 36 spēlēs izcīnot 51 punktu.
0 Komentāru