Komentāri

Anglijas premjerlīgas 34. kārtas spēlē minimālu uzvaru izcīnījusi pērnās sezonas čempionvienības ”Leicester City”, kas izbraukumā ar 1:0 apspēlēja ”West Bromwich Albion” futbolistus. Uzvaras vārtus 43. minūtē guva Džeimijs Vārdijs.

Pirmā puslaika izskaņā ”Leicester City” sodīja mājiniekus par kļūdu sava soda laukuma tuvumā. Šindži Okazaki pārtvēra bumbu un to ļoti veikli spēles instrumentu Džeimijam Vārdijam, kurš realizēja izgājienu viens pret viens. Interesanti, ka četrās 34. kārtas spēles tika gūti tikai divi vārti. Tātad, 0,5 vārti vidēji spēlē. Iespējams, ka tieši šī kārta kļūs par sezonas mazrezultatīvāko. Tikmēr ”Leicester City” ar uzvaru sāk tuvoties premjerlīgas labāko astotniekam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl