“Leicester City” septiņās minūtēs iznīcina “Liverpool” un sagādā čempioniem trešo zaudējumu pēc kārtas

AP/SCANPIX

“Leicester City” svētdien Anglijas Premjerlīgas spēlē savā savā laukumā ar 3:1 uzvarēja “Liverpool”, sagādājot čempioniem trešo zaudējumu pēc kārtas.

“Liverpool” visu pirmo puslaiku uzbruka lieliem spēkiem, taču “Leicester” savus vārtus nosargāja neskartus. Turklāt puslaika izskaņā Džeimijam Vārdijam bija divas labas izdevības, kuras mājnieku līderis neizmantoja.

67.minūtē Mohameds Salahs pēc elegantas Robertu Firminu piespēles izvirzīja Sarkanos vadībā.

Arī turpmāk vairāk uzbruka viesi, un šķita, ka “Liverpool” tūlīt tūlīt savu pārsvaru palielinās.

Spēles lūzumu mājnieki panāca 78.minūtē. Vispirms VAR konstatēja, Hārvijs Bārnss nogāzts centimetrus pirms soda laukuma, un pēc Džeimsa Medisona brīvsitiena VAR secināja, ka aizmugure nav bijusi, ieskaitot “Leicester” pussarga vārtus.

Jau pēc trīs minūtēm nesapratās viesu vārtsargs Alisons Bekers un aizsargs Ozons Kabaks, ļaujot bumbu tukšos vārtos iesist Vārdijam. Un vēl pēc brīža Bārnss ar precīzu sitienu pielika punktu “Liverpool” trešajam zaudējumam pēc kārtas.