Komentāri

Madrides “Atletico” otrdien sasniegusi UEFA Čempionu līgas pusfinālu. Pērnās sezonas fināliste “Atletico” viesos nospēlēja 1:1 (1:0) ar Anglijas čempioni “Leicester City” un summā uzvarēja ar 2:1.

Lesterā jau no pirmajām minūtēm pārsvars bija “Atletico” komandai, bet pirmo labo momentu izveidoja tieši mājinieki, kad 21.minūtē Šindži Okadzaki pārsita bumbu pāri vārtiem. Tomēr jau pēc piecām minūtēm “Atletico” vienību vadībā izvirzīja Sauls Njigess, kurš izcēlās ar galvu pēc centrējuma.

Lai triumfētu summā, Lesteras komandai bija nepieciešams iesist trīs vārtus, tomēr komandai izdevās izcelties tikai reizi, kad otrā puslaika vidū izcēlās vienības lielākā zvaigzne Džeimijs Vārdijs. Atlikušajā pusstundā Anglijas čempioni centās aktīvi uzbrukt, tomēr viņiem nācās samierināties ar izstāšanos no sacensībām.

Video

“Atletico” komanda Eiropas spēcīgākajā klubu turnīrā pusfinālu sasniegusi sesto reizi vēsturē un trešo pēdējos trijos gados. Tikmēr Lesteras “City” bieži Eirokausos nav spēlējusi, bet jau trešo no četrām reizēm to no sacensībām izslēgusi tieši “Atletico” vienība.

Lasi vēl