Komentāri
”Leicester City” nokavē 14 sekundes un uz vairākiem mēnešiem zaudē iespēju izmantot pussargu Silvu
Foto: REUTERS/SCANPIX

Anglijas futbola premjerlīgas klubs ”Leicester City” par 14 sekundēm nokavējis iegādātā Portugāles izlases pussarga Adrjēna Silvas reģistrēšanu, līdz ar to līdz nākamā gada janvārim var palikt bez šā futbolista pakalpojumiem, vēsta britu mediji.

“Leicester City” transfēru perioda pēdējā dienā, 31. augustā, no Portugāles kluba Lisabonas “Sporting” par 22 miljoniem sterliņu mārciņu (24 miljoniem eiro) iegādājās 28 gadus veco Silvu, taču Starptautiskā Futbola federāciju asociācijas (FIFA) darījuma dokumentus saņēmusi 14 sekundes pēc pāreju loga aizvēršanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Sadarbojamies ar futbolistu un “Sporting”, lai atrisinātu šo problēmu, kas saistīta ar futbolista reģistrāciju un mēģinām rast risinājumu,” raidsabiedrība BBC citē “Leicester City” preses sekretāra paziņojumu. Kā vēsta “Sky Sports”, Lesteras kluba pārstāvji uzskata, ka dokumentus iesnieguši laicīgi, turpretī FIFA transfēru sistēmā darījums reģistrējies vēlāk.

“Leicester City” mēģina pārsūdzēt šobrīd nereģistrēto darījumu, bet neveiksmīgas apelācijas gadījumā Silva nevarēs spēlēt līdz nākamā gada janvārim. Silva futbolista gaitas sāka savā dzimtenē Francijā, bet agrā jaunībā pārcēlās uz tēva mītnes zemi Portugāli, kur 2002. gadā nonāca “Sporting” sistēmā. Profesionāļa karjeras laikā viņš ticis izīrēts arī Izraēlas klubam Haifas “Maccabi” un Portugāles komandai “Academica”.

Silva aizvadījis 20 spēles Portugāles izlases sastāvā un guvis vienus vārtus. Pērn viņš Portugāles valstsvienības sastāvā tika kronēts par Eiropas čempionu.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl