Leģendārais Rūnijs decembrī ASV aizturēts par lamāšanos un atrašanos alkohola reibumā publiskā vietā

0 Komentāru
Leģendārais Rūnijs decembrī ASV aizturēts par lamāšanos un atrašanos alkohola reibumā publiskā vietā
AFP/Scanpix

Anglijas futbola leģenda un MLS kluba “DC United” spēlētājs Veins Rūnijs pagājušajā mēnesī Vašingtonas lidostā aizturēts par atrašanos alkohola reibumā un nepiedienīgu uzvedību, ziņo Anglijas mediji. 

Futbolists saņēmis 25 dolāru sodu, kā arī nācies samaksāt 91 dolārus par radīto kaitējumu. Sods esot samaksāts 4. janvārī, līdz ar to 24. janvārī paredzētā tiesas sēde ir atcelta.

“Mēs esam informēti par ziņām, ka Veins Rūnijs tika aizturēts decembrī,” paziņojis Rūnija pārstāvētais klubs. “Mēs saprotam mediju paaugstināto interesi, taču uzskatām, ka tā ir futbolista privātā lieta un tā tiks risināta iekšēji. Vairāk komentāru netiks sniegti.”

Tikmēr futbolista pārstāvji incidentā vaino alkohola jaukšanu ar miega zālēm. “Lidojuma laikā Veins iedzēra miega zāles, kas tika sajauktas ar alkoholu, kā rezultātā ierašanās brīdī viņš bija dezorientēts,” skaidro Rūnija pārstāvji.

Incidents Anglijā radījis salīdzinoši lielu ažiotāžu, un futbolista fotogrāfija no aizturēšanas atrodas uz lielāko tabloīdu vākiem.

0 Komentāru