Leģendārais futbola vārtsargs Bufons, iespējams, turpinās karjeru

Komentāri
Leģendārais futbola vārtsargs Bufons, iespējams, turpinās karjeru
Foto: AFP/LETA

Itālijas futbola izlases un Turīnas “Juventus” leģendārais vārtsargs Džanluidži Bufons pēc šīs sezonas grasās likt punktu karjerai, bet uzvara UEFA Čempionu līgā varētu likt mainīt viņa viedokli.

Pašlaik 39 gadus vecais Bufons karjeras laikā aizvadījis 173 spēles Itālijas izlasē, bet “Juventus” kreklu viņš uzvilcis 633 mačos. “Esmu diezgan pārliecināts par izvēlēm, kuras veicu. Nebaidos no nākotnes un savu nākamo izaicinājumu sagaidu ar entuziasmu,” intervijā “Sky Sports” stāstīja Bufons.

“Gads vai divi neko nemainītu tajā, ko jau esmu sasniedzis un nebūtu jēgas turpināt. Vienīgi, ja izdotos uzvarēt Čempionu līgā un spēlēt FIFA Klubu pasaules kausā,” atzīmēja Bufons. Tādā gadījumā viņš pakāpeniski noietu no skatuves, vairāk spēļu dodot “Juventus” otrajam vārtsargam Vojceham Ščesnijam no Polijas.

“Ja aiz muguras ir tāds vārtsargs, tad ir tikai normāli, ka nākamgad paiešu malā,” teica Bufons. Itāļu leģenda 2006.gadā triumfēja Pasaules kausā. Viņa kontā ir astoņi Itālijas A sērijas čempiona tituli. Karjeras laikā viņš spēlējis trīs Čempionu līgas finālos, taču pie trofejas nav ticis.

Lasi vēl