“Lazio” līdzjutēji stadiona fanu sektora pirmajās rindās vēlas aizliegt piekļuvi sievietēm

0 Komentāru
“Lazio” līdzjutēji stadiona fanu sektora pirmajās rindās vēlas aizliegt piekļuvi sievietēm
Foto: Evija Trifanova/ LETA

Itālijas spēcīgākās futbola līgas komandas Romas “Lazio” līdzjutēji vēlas aizliegt fanu sektora pirmajās rindās atrasties sievietēm.

Daži komandas līdzjutēji paziņojuši, ka “Stadio Olimpico” stadiona “Lazio” fanu sektora pirmajās rindās nevajadzētu atrasties sievietēm. “Tā “Lazio” līdzjutējiem ir svēta vieta, kurā ir nerakstīti likumi, kas jāciena,” teikts līdzjutēju ziņojumā. “Pirmās rindas mums ir kā iežogota līnija, kur mēs neiesakām atrasties sievietēm. Ja tas rada problēmas, iesakām sēdēt desmit rindas augstāk.”

Tāpat līdzjutēji uzskata, ka šajā sektorā skatītājiem vajadzētu nākt un just līdzi par komandu, nevis baudīt romantisku vakaru.

Šādu paziņojumu par sliktu joku nosaukusi Itālijas Futbola federācija. “Tas bija šīs vasaras sliktākais joks,” noteica organizācijas komisārs Roberto Fabričīni. “Stadioni ir vietas, kur pulcējas ģimenes un ideja sadalīt cilvēkus grupās, šķiet, ir ļoti muļķīga.”

Jau ziņots, ka pirmajā A sērijas spēlē Romas klubs ar 1:2 atzina “Napoli” pārākumu, bet aicinājums sievietēm neieņemt vietas pirmajās rindās tika izvietots uz papīra lapām fanu sektorā.

0 Komentāru