Laukuma apsargs uzbrūk un iesit Lionas “Olympique” futbolistam

Lionas “Olympique” futbola komanda svētdien otro reizi pāris dienu laikā cieta no līdzjutēju uzbrukuma, kas lika atcelt Francijas čempionāta spēli.

Lionas “Olympique” vienībai bija plānots viesoties pie “Bastia” komandas, bet jau iesildīšanās laikā laukumā saskrēja aptuveni 50 mājinieku līdzjutēju un uzbruka lioniešiem. Vēlāk tomēr mačs pastiprinātas drošības apstākļos tika uzsākts, bet pirmā puslaika beigās notika jauns līdzjutēju uzbrukums un pie rezultāta 0:0 dueli pārtrauca.

Noslēdzoties pirmajam puslaikam, Lionas vienības vārtsargs Antonijs Lopešs mierīgi devās nost no laukuma, kad viņam iesita viens no laukuma apsargātājiem. Paredzams, ka “Bastia” komanda saņems tehnisko zaudējumu un kopvērtējuma pēdējās vietas īpašniece vēl vairāk pietuvosies augstākās līgas atklāšanai.

Līdzīgs incidents Lionas futbolistus piemeklēja arī ceturtdien, kad par 45 minūtēm tika atlikta “Olympique” mājas spēle UEFA Eiropas līgas ceturtdaļfinālā ar Turcijas vienību Stambulas “Bešiktaš”. Toreiz izcēlās sadursmes starp abu komandu līdzjutējiem un viesu fani ar petardēm apmētāja mājiniekus, bet, aizsargājoties no tā vairāki, simti mājinieku līdzjutēji saskrēja laukumā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!