Latvijas un Portugāles futbola izlases aizvada pirmsspēles preses konferences un treniņus

0 Komentāru
Latvijas un Portugāles futbola izlases aizvada pirmsspēles preses konferences un treniņus
Foto: Pedro Fiuza/SIPA/ SCANPIX

Latvijas un Portugāles futbola izlases šodien pirms piektdien gaidāmās 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēles aizvada pirmsspēles preses konferences un treniņus.

Latvijas izlases pirmsspēles preses konference notiks plkst. 13.30 “Skonto” stadiona otrā stāva konferenču zālē, kamēr treniņš sāksies plkst. 11.30 stadionā “Arkādija” un tas būs atklāts pirmās 15 minūtes.

Savukārt Portugāles valstsvienības preses konference iecerēta plkst. 17.30, bet stundu vēlāk turpat “Skonto” stadionā sāksies komandas treniņš, no kura atklātas arī būs pirmās 15 minūtes.

Abas komandas piektdien plkst. 21.45 tiksies “Skonto” stadionā. Šā mača neapšaubāma favorīte ir pašreizējā Eiropas čempione Portugāle, kuras rindās spēlē pasaules futbola superzvaigzne Krištianu Ronaldu, kurš arī ieradies Latvijas galvaspilsētā.

Portugāles izlase kvalifikācijas turnīra pirmā apļa spēlē novembrī savā laukumā Latviju uzvarēja ar 4:1.

Latvijas izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs pirms savām pirmajām spēlēm pēc atgriešanās amatā nomainījis gandrīz pusi sastāva, valstsvienībā iekļaujot sešus debitantus – Robertu Uldriķi, Dāvi Indrānu, Jevgēņiju Kazačoku, Edgaru Vardanjanu, Ņikitu Koļesovu un Kasparu Ikstenu.

Savukārt pēcāk izlases sastāvu papildināja arī aizsargi Vitālijs Maksimenko un Mārcis Ošs, kā arī pussargs Jānis Ikaunieks.

Salīdzinot ar iepriekšējām spēlēm, ar izlasi šoreiz vairs nav Artūra Zjuzina, Arta Lazdiņa, Igora Kozlova, Ivana Lukjanova, Oskara Kļavas, Vladislava Gabova un Igora Tarasova, tāpat komandā nav arī Artjoma Rudņeva. Tikmēr sastāvā iekļauts arī Aleksandrs Solovjovs, kurš izlasē debitēja iepriekšējās spēlēs, un Vladimirs Kamešs.

Vēl ilgstoši traumēti ir Aleksandrs Cauņa un Kaspars Dubra, kuri joprojām nevar palīdzēt izlasei.
0 Komentāru