Latvijas tiesnešu brigādei vērtīga pieredze prestižajos UEFA klubu turnīros

Komentāri
Latvijas tiesnešu brigādei vērtīga pieredze prestižajos UEFA klubu turnīros

Pagājušajā otrdienā Telavivā Latvijas tiesnešu brigāde, kuras sastāvā bija Andris Treimanis, Haralds Gudermanis, Aleksejs Spasjoņņikovs un Aleksandrs Golubevs, tiesāja UEFA Čempionu līgas 2. kvalifikācijas kārtas atbildes spēli starp Maccabi Tel-Aviv FC (Izraēla) un Hibernians FC (Malta).

Spēle noslēdzās ar rezultātu 5:1 mājinieku labā, nodrošinot Izraēlas klubam uzvaru arī divu spēļu summā un iekļūšanu nākamajā sacensību kārtā. Spēles inspektors (Miroslav Radoman, Serbija) par šo spēli Latvijas tiesnešu darbu novērtēja ar atzīmi, kas ir virs vidējā līmeņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr ceturtdien, 6. augustā, Valērija Lobanovska vārdā nosauktajā stadionā Kijevā tiesneši Andris Treimanis, Haralds Gudermanis, Aleksejs Spasjoņņikovs un Vadims Direktorenko tiesāja UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 3. kārtas atbildes spēli starp FC Zorya Luhansk (Ukraina) un R. Charleroi SC (Beļģija).

Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:0 mājinieku labā, nodrošinot Ukrainas klubam uzvaru arī divu spēļu summā un iekļūšanu nākamajā sacensību kārtā. Uz ziņas publicēšanas brīdi spēles inspektora vērtējums vēl nebija pieejams.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl