Komentāri
Latvijas tiesnesis Treimanis PK kvalifikācijas spēlē neieskaita poļu zvaigznes Levandovska gūtos vārtus
REUTERS

Latvijas futbola iepriekšējo divu gadu labākais tiesnesis Andris Treimanis un viņa palīgu brigāde pirmdien 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlē Varšavā kļūmīgi neieskaitīja Polijas futbola zvaigznes Roberta Levandovska gūtos vārtus, kas gan mājiniekiem netraucēja ar 3:0 (1:0) savās mājās uzvarēt Kazahstānu.

Spēles 72. minūtē, kad Polija bija vadībā, Levandovskis izdarīja brīvsitienu pa vārtiem. Kazahstānas izlases vārtsargs Davids Loria bumbu aizskāra, taču tā pret zemi atsitās jau aiz vārtu līnijas un izlēca laukumā, kas bija labi redzams atkārtojumā. Tiesa, Treimanis un neviens cits no Latvijas tiesnešu brigādes soģiem to nemanīja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Latvijas tiesnesis Treimanis PK kvalifikācijas spēlē neieskaita poļu zvaigznes Levandovska gūtos vārtus

Minhenes “Bayern” zvaigzne Levandovskis bez vārtu guvuma šajā mačā gan nepalika, jo 85. minūtē pret viņu tika pārkāpti noteikumi Kazahstānas soda laukumā, Treimanis piešķīra 11 metru soda sitienu, kuru Polijas futbola šā brīža lielākā zvaigzne droši realizēja.

Tāpat mājiniekiem vārtus guva Arkadjušs Miliks, kurš rezultātu atklāja jau 11. minūtē, kā arī aizsargs Kamils Gliks, 74. minūtē pārsvaru dubultojot.

Jūnijā tika ziņots, ka Treimanis ar savu tiesnešu brigādi ir iekļauts Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) tiesnešu pirmās kategorijas sarakstā, kas viņiem ļaus pretendēt nākamās sezonas pirmajā pusē apkalpot UEFA Čempionu līgas grupu kārtas un nacionālo izlašu spēles.

Latvijas soģu brigāde, kurā bez Treimaņa darbojas arī līnijtiesneši Haralds Gudermanis un Aleksejs Spasjoņņikovs, kā arī tiesneša asistenti Raimonds Tatriks, Aleksandrs Golubevs un Edgars Maļcevs, aizvadītajā sezonā tiesāja trīs UEFA Eiropas līgas spēles, kā arī apkalpoja 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēli starp Luksemburgas un Francijas izlasēm.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl