Latvijas policija sadarbībā ar UEFA sākusi izmeklēšanu par futbola spēļu sarunāšanu

0 Komentāru
Latvijas policija sadarbībā ar UEFA sākusi izmeklēšanu par futbola spēļu sarunāšanu
REUTERS/SCANPIX

Valsts policija sadarbībā ar Eiropas Futbola asociāciju savienību un Latvijas Futbola federāciju sākusi kriminālprocesu par futbola spēļu sarunāšanu, aģentūru LETA informēja VP.

Plašāku informāciju VP sniegs preses konferencē trešdien, 9.oktobrī, plkst.12 Valsts policijas konferenču zālē Čiekurkalnā.

Preses konferencē piedalīsies iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV), Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs un UEFA pārstāvis Masimiliano Mikenci.

Krimināllikums par manipulācijām ar sporta sacensībām maksimālo sodu paredz brīvības atņemšanu līdz pieciem gadiem, piespiedu darbu vai naudas sodu.

Nesen Daugavpils portāls “gorod.lv” vēstīja, ka VP saistībā ar futbola spēļu rezultātu iespējamu ietekmēšanu aizturējusi bijušā Daugavpils futbola kluba “Dinaburg” prezidentu Oļegu Gavrilovu. VP aģentūrai LETA nekomentēja, vai aizturēts Gavrilovs.

Gavrilovs jau 2014.gada rudenī aizturēts lietā par iespējamu spēļu sarunāšanu. Toreiz saistībā ar spēļu sarunāšanu tika kopumā aizturētas astoņas ar Daugavpils “Daugavu” saistītas personas.

Vēl pērn intervijā laikrakstam “Latvijas Avīze” Gavrilovs norādīja, ka Latvijas futbolā pie visām problēmām vainots tiek tikai viņš, turklāt Latvijas Futbola federācijā (LFF) ar šo tēmu visi esot “nozombēti”.

0 Komentāru