Latvijas jaunais futbolists Čebrails Makreckis debitē vācu futbola flagmaņa Dortmundes “Borussia” rindās

0 Komentāru
Latvijas jaunais futbolists Čebrails Makreckis debitē vācu futbola flagmaņa Dortmundes “Borussia” rindās
IMAGO IMAGES/SCANPIX

Latvijas U-19 valstsvienības rindās debitējušais futbolists Čebrails Makreckis 13. jūlijā piedzīvoja debiju Vācijas futbola flagmaņa Dortmundes “Borussia” rindās, vēsta kluba oficiālā mājaslapa.

21 gadu vecais pussargs laukumā devās pārbaudes spēlē pret Reģionālās līgas pārstāvi “Giessen”, nospēlēja visu otro puslaiku, taču statistikas ailēs tā arī neatzīmējas.

“Borussia” rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Ansgars Knaufs un Štefans Tigess, kamēr komandas rindās sākumsastāvā devās Vācijas valstsvienību pārstāvējušie Marko Roiss un Juliāns Brants. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:0 par labu Dortmundes futbolistiem.

Iepriekšējā sezonā futbolists pārstāvēja cita Bundeslīgas kluba Leverkūzenes “Bayer” jaunatnes komandas, kā arī Reģionālās līgas vienību “Bonner”. Makreckis “Bonner” rindās aizvadīja 32 spēles, un izcēlās ar vienu vārtu guvumu.

Makreckis, kurš ir Latvijas un Vācijas dubultpilsonis, Latvijas U-19 rindās ir aizvadījis septiņas spēles. Dortmundes “Borussia” nākamā pārbaudes spēle būs 17. jūlijā pret “Duisburg”.

Spēles apskats šeit – BVB-TV | Highlights: FC Giessen vs. BVB

0 Komentāru