Latvijas izlases futbolists Tarasovs pievienojas Jūrmalas ”Spartakam”

0 Komentāru
Latvijas izlases futbolists Tarasovs pievienojas Jūrmalas ”Spartakam”
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas futbola izlases spēlētājs Igors Tarasovs papildinājis “Optibet” virslīgas čempionāta komandas Jūrmalas “Spartaka” rindas, ziņo klubs.

30 gadus vecais Tarasovs, kurš spēlē pussarga un aizsarga pozīcijās, “Spartakam” pievienojies kā brīvais aģents.

Iepriekšējās divas sezonas Tarasovs pavadīja Polijas augstākajā līgā, pārstāvot Vroclavas “Šlask”.

Vēl 2017.gada vasarā Tarasovs ar “Šlask” parakstīja divu gadu līgumu. Viņam tā bija atgriešanās Polijā, jo pirms tam viņš pusotru gadu pavadīja Belastokas “Jagiellonia” klubā, bet pa vidu tam vienu sezonu pavadīja Turcijas pēc spēka otrajā līgā.

Karjeras laikā Tarasovs pārstāvējis arī Azerbaidžānas un Baltkrievijas klubus, kā arī spēlējis “Skonto” un “Ventspils” komandās Latvijas futbola virslīgā.

Latvijas izlases rindās Tarasovs aizvadījis 31 maču un guvis vienus vārtus.

Tarasovs ir divkārtējs Latvijas futbola virslīgas čempions un divkārtējs Latvijas kausa ieguvējs “Skonto” un “Ventspils” klubu rindās.

Latvijas futbola Virslīgā Igors Tarasovs aizvadīja 160 spēles, guva 20 vārtus. Savu līdz šim pēdējo spēli virslīgā viņš aizvadīja tālajā 2013.gadā “Ventspils” rindās. Zīmīgi, ka savus līdz šim pēdējos vārtus virslīgā Tarasovs guva tieši spēlē pret Jūrmalas “Spartaka” vienību.

Tāpat jūrmalnieku sastāvā atgriezies 20 gadus vecais Somijas pussargs Sergejs Jerjomenko.

Viņš ir slavenā PSRS futbolista Alekseja Jerjomenko dēls. Sergeja vecākais brālis Aleksejs ir Jūrmalas kluba sporta direktors, bet vēl viens brālis Romāns pārstāv Krievijas premjerlīgas klubu “Rostov”.

Savu profesionālo karjeru futbolā Jerjomenko uzsāka Somijā un ir “Jaro” jaunatnes sistēmas audzēknis. Vairākkārt tika izsaukt uz Somijas jaunatnes futbola izlasēm. 2016.gadā Sergejs viņš pārcelies uz Šveices “Basel” jaunatnes komandu, kur bija spēlējis U-18 un U-21 vecumu grupu komandās.

Pērn futbolists pārgāja uz Jūrmala klubu, no kurienes uzreiz tika izīrēts uz Maskavas “Spartak” dublieru komandu, kur spēlēja gan U-20 premjerlīgā, gan FNL (Krievijas otrā pēc spēka līga). Pēdējo pusgadu futbolists pavadīja Somijas klubā “SJK Seinajoki”, kuru trenē viņa tēvs. Spēlētājam ir Somijas un Krievijas dubultpilsonība.

“Spartaka” komanda ar 31 punktu ieņem ceturto vietu turnīra tabulā, taču trešajā pozīcijā esošā “Ventspils” iekrājusi tikpat punktu, bet vadošās vienības ir desmit punktu attālumā.

0 Komentāru