Latvijas izlases futbolists Tarasovs karjeru turpinās Turcijas otrās līgas klubā Giresunšpor

Pievienot komentāru
Latvijas izlases futbolists Tarasovs karjeru turpinās Turcijas otrās līgas klubā Giresunšpor
Foto: LETA ()

Latvijas izlases futbolists Igors Tarasovs karjeru turpinās Turcijas pēc spēka otrās līgas klubā Giresunšpor, vēsta klubs.

Vienošanos ar Latvijas izlases pussargu noslēgta uz diviem gadiem. 27 gadus vecais Tarasovs aizvadītajā sezonā pārstāvēja Polijas čempionāta komandu Belastokas Jagiellonia, kuras sastāvā piedalījās 26 mačos un guva divus vārtus. Sezonas kopvērtējumā Latvijas futbolista pārstāvētā komanda ieņēma 12.vietu.

Giresunšpor kluba prezidents Mustafa Bozbags norādījis, ka Tarasovs ir augsta līmeņa futbolists, kurš pērn sevi labi apliecinājis Latvijas izlases rindās 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē pret Turciju.

Jagiellonia komandā Tarasovs pavadīja pusotru sezonu. Pērn viņš pagarināja līgumu ar klubu līdz 2017./2018.gada sezonas beigām, tāpēc viņš joprojām bija Belastokas kluba īpašumā.

Pirms tam tarasovs ir pārstāvējis arī Azerbaidžānas un Baltkrievijas klubus, kā arī spēlējis Skonto un Ventspils komandās Latvijas futbola virslīgā.

Jūnija beigās tika ziņots, ka Tarasovs dosies uz pārbaudēm Skotijas premjerlīgas klubā Hamilton Academical, tomēr tagad viņš pievienojies Turcijas klubam.

Giresunšpor aizvadītajā sezonā Turcijas pirmajā līgā, kas ir otra spēcīgākā aiz Turcijas superlīgas, ieņēma septīto vietu, tikai par punktu atpaliek no sestās pozīcijas, kas būtu ļāvusi piedalīties pārspēlēs par iekļūšanu superlīgā.

Latvijas izlases rindās Tarasovs aizvadījis 15 mačus.