Latvijas izlases futbolists Rakels vismaz uz vienu sezonu atgriežas Polijā

0 Komentāru
Latvijas izlases futbolists Rakels vismaz uz vienu sezonu atgriežas Polijā
Foto: REUTERS/SCANPIX

Latvijas izlases futbolists Deniss Rakels sestdien oficiāli pievienojās Polijas klubam Poznaņas “Lech”, vēsta komanda.

Rakels, kurš pieder Anglijas pēc spēka otrās līgas jeb “Championship” komandai “Reading”, uz “Lech” tiks izīrēts, taču Polijas klubs, kurš gaidāmajā sezonā spēlēs UEFA Eiropas līgā, viņu pēc tam var izpirkt. Rakels jau iepriekš sacīja, ka nākamo sezonu vēlas pavadīt īrē, jo grib regulāri spēlēt. Piektdien Rakels Poznaņā veica medicīniskās pārbaudes, taču vienošanās starp “Lech” un “Reading” tika panākta sestdien.

“Jau maijā zināju un pats biju iniciators, ka par 95% iešu īrē, lai spēlētu. Esmu noilgojies pēc futbola un gribu atgūt labāko formu,” iepriekš sacīja Rakels, savukārt tagad “Lech” komanda vēsta, ka viņš izvēlējies šī kluba piedāvājumu, jo tas bijis viskonkrētākais, bez tam viņam Polijas futbols ir labi zināms. Rakels kļuvis par otro Latvijas futbolistu, kurš spēlēs “Lech” rindās, jo tur savulaik sevi labi parādīja daugavpilietis Artjoms Rudņevs, pēc tam nopelnot līgumu Vācijas bundeslīgā.

Rakels pagājušā gada sākumā pievienojās “Reading”, pirmajā pussezonā 12 spēlēs gūstot trīs vārtus. Tomēr pagājušā gada augustā viņš jau sezonas trešajā mačā, cenšoties izsist pretiniekam bumbu, guva potītes lūzumu. Kaut aptuveni februārī viņš jau bija gatavs spēlēt, līdz sezonas beigām uzbrucējs vairs ne reizi neiekļuva “Reading” pieteikumā.

Pirms tam Rakels Polijā spēlēja no 2010. līdz 2015.gada nogalei, pārstāvot Ļubinas “Zaglebie” un “Cracovia” komandas. Tieši “Cracovia” rindās Rakels izpelnījās angļu kluba ievērību, jo 2015./2016.gada sezonas pirmajā pusē viņš 20 spēlēs guva 15 vārtus.

0 Komentāru