Latvijas futbolisti piekāpjas Ronaldu un Portugāles izlasei

Latvijas futbola izlase piektdien savā laukumā 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlē ar 0:3 piekāpās Eiropas čempionei Portugālei.

Divus vārtus uzvarētājiem guva par pasaules labāko futbolistu uzskatītais Krištianu Ronaldu, bet reizi precīzs bija Adrjēns Silva.

Latvijas izlase ilgu laiku izturēja Portgāles komandas spiedienu pirmo momentu pretiniekiem izveidojot vien 24.minūtē, kad Ronaldu sita zem pārliktņa, bet vietā bija vārtsargs Andris Vaņins.

Pēc tam Eiropas čempionu aktivitāte kļuva lielāka un spēle pārsvarā notika Latvijas izlases laukuma pusē. Diemžēl izturēt līdz galam neizdevās, jo pēc Žuzē Fontes sitiena 41.minūtē bumba trāpīja pa vārtu stabu un atlēca soda laukumā pa sitienam Ronaldu, kurš kritienā ar galvu guva jau savus kārtējos vārtus izcilajā karjerā.

Otrajā puslaikā pārsvars joprojām bija pretiniekiem, kuri gana ātri pārsvaru dubultoja, jo atkal savu meistarību nodemonstrēja Ronldu, kurš izdarīja precīzu sitienu pēc tam, kad bumba viņam vārtu priekšā nonāca sitienam ar galvu, savuārt Silva četras minūtes vēlāk izmantoja Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Gorkša kļūdu aizsardzībā.

Latvijas izlases rindās pirmo maču aizvadīja Latvijas čempionvienības Jūrmalas “Spartaks” pussargs Jevgēņijs Kazačoks un gados jaunais “Ventspils” kluba aizsargs Ņikita Koļesovs.

Latvijas izlases vārtus šajā mačā kā ierasts sargāja Andris Vaņins, bet komandas kapteiņa pienākumus turpināja pildīt Kaspars Gorkšs.

Tikmēr Portugāles izlases kapteinis bija par pasaules labāko futbolistu uzskatītais Krištianu Ronaldu.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.