Latvijas futbolisti Baltijas kausa mačā uzvar Lietuvas izlasi

0 Komentāru

Latvijas futbola izlase piektdien Baltijas kausa spēlē “Daugavas” stadionā ar 3:1 uzvarēja Lietuvas futbolistus.

Latvijas izlasē izcēlās Eduards Emsis un Roberts Uldriķis, bet vienu bumbu paši lietuvieši ieraidīja tīklā pēc Andreja Cigaņika centrējuma.

Mača pirmajās minūtēs spēle ritēja Lietuvas izlases laukuma pusē, taču par bīstamo momentu parūpējās pretinieki, spēles 16.minūtē Arvīdam Novikam pēc soda sitiena trāpot pa vārtu sānu tīklu. Latvijas izlasei pirmais bīstamais uzbrukums bija 33.minūtē, kad pēc ātra pretuzbrukuma garām no distances garām vārtiem sita  Cigaņiks.

Otrā puslaika sākumā, 50.minūtē, Novikovs pēc vēl viena soda sitiena tikai nedaudz sita pāri Latvijas izlases vārtiem. Mača 61.minūtē Dainis Kazakevičs veica trīskāršo maiņu, spēli turpinot ar uzbrūkošāku sastāvu.

Latvija – Lietuva. Pilnais spēles apskats:

Spēles 67.minūtē lietuvieši izlīdzināja rezultātu. Uz maiņu nākušā Pauļa Golubicka raidījumu bloķēja Antonijs Černomordijs, bet lietuvietis ar atkārtotu sitienu no soda laukuma līnijas iegrieza bumbu tālajā vārtu stūrī. Tiesa, pāris minūtes vēlāk pēc stūra sitiena precīzi ar galvu sita Eduards Emsis, pussargam gūstot savus pirmos vārtus izlasē – 2:1.

Savukārt 12 minūtes pirms pamatlaika beigām pēc pretuzbrukuma tikai nedaudz garām vārtiem bumbu sita Raimonds Krollis, toties viņš piedalījās nākamajā vārtu guvumā. 85.minūtē “Valmieras” uzbrucējs pēc gaisa divcīņas nolika bumbu Uldriķim, kurš izkārtoja sev sitiena pozīciju un ar kreiso kāju raidīja bumbu mērķī – 3:1.

Pāris minūtes vēlāk nedaudz virs vārtiem sita Dāvis Ikaunieks, bet atlikušajā laikā nevienai no izlasēm nebija reālas iespējas izmainīt cīņas rezultātu.

Maču vārtos uzsāka Roberts Ozols, aizsardzībā bija Raivis Andris Jurkovskis, Mārcis Ošs, Antonijs Černomordijs un Roberts Savaļnieks, balstā bija Eduards Emsis un Krišs Kārkliņš, zem uzbrucēja Artūrs Zjuzins, flangos Andrejs Cigaņiks un Alvis Jaunzems, bet uzbrukuma smailē – Roberts Uldriķis.

0 Komentāru