Latvijas futbolistes pirmās gūst vārtus, tomēr pārliecinoši zaudē PK kvalifikācijas ievadā

LFF.LV

Latvijas sieviešu futbola izlase piektdien Liepājā 2023.gada Pasaules kausa kvalifikācijas cikla pirmajā spēlē ar rezultātu 1:8 piekāpās Austrijai. Vārtus Latvijas izlases labā guva Viktorija Zaičikova.

Pretinieces austrietes ir 2017.gada Eiropas čempionāta bronzas medaļas laureātes un šajā mačā bija neapšaubāmas favorītes. Tomēr tieši viešņas bija tās, kuras pirmās izvilka bumbu no saviem vārtiem. Latviju 12.minūtē pēc Anastasijas Ročānes tālas piespēles vadībā izvirzīja Zaičikova, kura pārsteidza pretinieču aizsardzes soda laukumā.

Tiesa, piecas minūtes vēlāk Marija Terēze Hēbingere ieguva Enija Annas Vaivodes atsisto bumbu un ar otro mēģinājumu guva vārtus. Mača 30.minūtē viešņas pēc veiksmīgas kombinācijas vadībā izvirzīja Nikole Billa.

Otrajā puslaikā, 61.minūtē, Barbara Dunsta ar spēcīgu sitienu nostiprināja viešņu vadību, bet pēc divām minūtēm Karīna Veningere panāca 4:1. Mača 79.minūtē Billa realizēja 11 metru soda sitienu, bet līdz dueļa beigām Austrijai vārtus guva arī Laura Faierzingere un divreiz izcēlās Katja Vīnerreitere.

21.septembrī latvietes izbraukumā cīnīsies ar Ziemeļīriju.

Latvijas futbolistu nākamā pretiniece D apakšgrupā Ziemeļīrija mājās ar 4:0 (3:0) uzveica Luksemburgu. Divtik lielu uzvaru svinēja Anglija, kas savā laukumā ar rezultātu 8:0 (3:0) sagrāva Ziemeļmaķedoniju.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Jokerit” – Rīgas ”Dinamo”

Rīgas ”Dinamo” Helsinkos pārliecinoši zaudē “Jokerit”

Porziņģa labais sniegums palīdz ”Mavericks” pārspēt "Raptors" un izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

„Liverpool“ iesit piecus vārtus un pazemo „Manchester United“ viņu mājās

Negumeranu ''UFC Vegas41'' ietvaros jau pirmajā raundā nokautē Villanuevu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

Eleganta piespēle starp Porziņģa kājām iekļūst NBA TOP 10

Pirmsspēles apskats: "Jokerit" ir tādi ieroči, kādu nav daudzām komandām

Kas par UFC dueli! Vetori aizraujošā piecu raundu cīņā pārspēj Kostu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu