Latvijas futbola virslīgā “Valmiera” pārspēj “Spartaku” un kļūst par virslīgas līderi

JĀNIS LĪGATS

“Optibet” Latvijas futbola virslīgā sestdien “Valmiera” savā laukumā ar 2:1 pārspēja Jūrmalas “Spartaku” un kļuva par virslīgas līderi.

Vārtus mājiniekiem guva Ibrahims Sovs un Džibrils Gejs, bet viesiem – Ričards Emeka Fraidejs.

Sovs izcēlās jau otrajā minūtē no soda laukuma vidus ar kāju raidot bumbu vārtu labajā stūrī – 1:0.

30.minūtē Raimonds Krollis pēc brīvsitiena no labās malas bija acīgākais vārtu priekšā, izklupienā raidot bumbu vārtu kreisajā apakšējā stūrī, taču tiesneši fiksēja aizmuguri.

45.minūtē pēc Oluvatimilehina Abioduna Ogunniji piespēles no soda laukuma kreisās puses vārtus ar galvu guva Fraidejs, no vārtsarga laukuma līnijas raidot bumbu vārtu labajā apakšējā stūrī – 1:1.

Mača 57.minūtē “Valmieru” vadībā izvirzīja Gejs. Neskatoties uz asumiem spēles beigās un vairākām dzeltanajām kartītēm abās laukuma pusēs, valmierieši noturēja pārsvaru.

Šosezon abas komandas savstarpējās spēlēs bija uzvarējušas savā laukumā – “Valmiera” ar 2:0, “Spartaks” ar 1:0.

Pēc šīs spēles virslīgā pirmo vietu ar 44 punktiem 19 spēlēs ieņem “Valmiera”, otrā ar 43 punktiem 17 dueļos ir atguvusi RFS, 41 punkts ir “Riga” 19 spēlēs. Aiz pirmā trijnieka ar 31 punktu 17 mačos ir “Liepāja”, kam seko “Daugavpils” ar 27 punktiem 18 cīņās un “Spartaks” ar 24 punktiem 20 spēlēs. 18 punkti 20 mačos ir “Metta”, bet “Noah Jurmala” ar trim punktiem 28 mačos ir pēdējā vietā.