Latvijas futbola leģenda Verpakovskis sestdien aizvadīs pēdējo spēli karjerā

0 Komentāru
Latvijas futbola leģenda Verpakovskis sestdien aizvadīs pēdējo spēli karjerā
Foto: LETA

Latvijas futbola valstsvienības visu laiku rezultatīvākais spēlētājs Māris Verpakovskis sestdien kluba FK Liepāja sastāvā aizvadīs pēdējo maču savā futbolista karjerā, pavēstījusi Liepājas komanda.

FK Liepāja, kas jau priekšlaicīgi garantējusi Latvijas SMScredit.lv Virslīgas čempiona titulu, sestdien sezonas pēdējā mačā uzņems “Daugavpils” komandu, un pēc tā arī notiks oficiālas uzvarētāju svinības. Liepājas komanda dibināta vien pašā pagājušā gada sākumā. Par tās prezidentu kļuva Verpakovskis, kurš pēkšņi pieņēma lēmumu pamest Grieķijas čempionāta komandu Ergotelis.

“Atbraucot no Grieķijas, nebija skaidrības, kādi būs mani pienākumi, vai būšu aktīvs futbolists. Sapratu, ka nebūšu taisnīgs pret pārējiem puišiem, pilnvērtīgi netrenējoties, bet dodoties laukumā. Pērn, atvadoties no izlases, biju nolēmis, ka atvadīšos arī no klubu karjeras, tomēr bija pāris momenti, kad mani aicināja doties laukumā, tāpēc lēmumu atliku par gadu,” izteicies Verpakovskis. “Prieks, ka šogad tie, kas spēlēja sastāvā, to darīja ļoti labi, bet es sapratu, ka lielāku pienesumu varu dot, darbojoties kluba vadībā. Jebkura futbolista sapnis ir beigt karjeru tur, kur viņš sācis, un divkāršs prieks, ka varēšu beigt ar čempiona titulu un pacelt kausu ar pārējiem džekiem. Nav labāka veida kā noslēgt karjeru.”

VIDEO

Pirms tam Verpakovskis pērnā gada maijā Liepājā notikušā Baltijas kausa laikā oficiāli atvadījās no Latvijas izlases. Šosezon viņš līdz šim aizvadījis vienu spēli, jūlijā gūstot divus vārtus Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālā. Pirms tam viņš oficiālā mačā bija piedalījies pērnā gada septembrī.

0 Komentāru