Komentāri
Latvijas futbola leģenda Māris Verpakovskis atgriezīsies laukumā labdarības spēlē
Foto: F64

2015. gada 24. septembrī plkst. 18.00 – Liepājā, Daugavas stadionā, notiks līdz šim nebijis sporta šovs – labdarības spēle ar Latvijas mēroga superzvaigžņu dalību! Laukumā tiksies divas komandas, kuras vadīs divi draugi jau no bērnu dienām, šobrīd FK liepāja darbinieki – kluba prezidents Māris Verpakovskis un komandas otrais treneris Mareks Zuntners!

Abi komandu kapteiņi savās komandās pulcējuši savus draugus, dažādu savu dzīves posmu līdzcilvēkus, dalību pasākuma apstiprinājušas tādas personības kā grupa Prāta Vētra, Viktors Dobrecovs, Dons, Edgars Gauračs, Andris Bulis, Mihails Zemļinskis, Kristaps Grebis un daudzi citi! Komandas laukumā vadīs un norādījumu dos treneri – abu kapteiņu tēvi, leģendāras personības – Ilmārs Verpakovskis un Jānis Zuntners!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākumā futbola spēles starplaikā norisināsies labdarības izsole, kurā būs izdevība iegādāties dažādas ekskluzīvas lietas, piemēram, iespējami pasaules kolekcionāru aprindās vienu no pieprasītākajām vērtībām – Kristapa Porziņģa spēļu apavus un kreklu ar parakstu, kā arī pašas futbola spēles ekskluzīvos kreklus ar abu komandu dalībnieku autogrāfiem u.tml.

Spēli klātienē komentēs un pasākumu vadīs TV seja un viena no atraktīvākajām šovbiznesa personībām Latvijā – Armands Simsons.

Ieeja Daugavas stadionā notiks par ziedojumiem, un visi pasākumā savāktie līdzekļi tiks novirzīti labdarībai – Liepājas maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm, kurām šobrīd, uzsākot skolas gaitas, šie līdzekļi ir ļoti nepieciešami.

“Visi bērni vēlas, lai, sākot skolas gaitas, viņiem būtu viss vajadzīgais skolai. Visi kā viens vēlas sev skaistu skolas somu ar mācību grāmatām. Nereti ir sastopamas ģimenes, kurām ir grūtības savam mazajam skolēnam sagādāt lietas, skolas gaitas uzsākot, tādējādi liedzot pilnīgi izbaudīt bērnam šo viņa dzīves svarīgo brīdi.

Tādēļ mēs nolēmām organizēt šo labdarības spēli, lai visus spēles ienākumus novirzītu maznodrošinātām daudzbērnu ģimenēm, kurām visvairāk ir vajadzīga palīdzība, lai mazais skolēns varētu pilnvērtīgi doties savās skolas gaitās. Ar šo akciju vēlamies aicināt visus doties uz stadionu ”Daugava”, līdzi ņemot dažādas skolai nepieciešamās lietas – rakstāmpiederumus, somas, sporta inventāru u.tml., un mēs savukārt šīm mantām atradīsim adresātus, kuriem tas būs visvairāk nepieciešams!”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl