Latvijas futbola izlase pārbaudes spēlē piekāpjas Azerbaidžānas komandai

3 komentāri
Latvijas futbola izlase pārbaudes spēlē piekāpjas Azerbaidžānas komandai
F64

Latvijas futbola izlase sestdien pārbaudes spēlē stadionā “Daugava” ar 1:3 zaudēja Azerbaidžānas valstsvienībai.

Latvijas izlases labā goda vārtus vien pēdējās sekundēs iesita Roberts Uldriķis, kuram tie bija pirmie vārti valstsvienībā. Savukārt Azerbaidžānas izlases sastāvā ar vārtiem šajā mačā atzīmējās Maksims Medvedevs, Džavids Imamverdijevs un Jemins Mahmudo.

Abu vienību spēle iesākās diezgan mierīgā gultnē un sākotnēji komandas kontrolēja bumbu līdzvērtīgi. Tiesa, pēc pirmajām minūtēm iniciatīva pārgāja Azerbaidžānas pusē, kā rezultātā 20.minūtē cīņas rezultātu atklāja viesu futbolists Medvedevs.

Sajutuši vārtu garšu, arī pēc rezultāta atklāšanas Azerbaidžānas valstsvienība turpināja uzbrukt, iespiežot Latviju tās aizsardzības zonā. Šādu spiedienu mājinieki gan izturēja, turklāt pirmā puslaika beigās avantūriski no vārtiem izskrēja viesu vārtsargs, tomēr Latvijas izlase iespēju neizmantoja, neraidot bumbu tukšos vārtos.

Cīņas 41.minūtē laba iespēja panākt neizšķirtu bija Valērijam Šabalam, tomēr viņa sitiens pēc Artūra Karašauska centrējuma lidoja tieši virsū vārtsargam. Pirmā puslaika noslēgumā spēle izlīdzinājās, bet rezultāts vairs nemainījās, lielajā pārtraukumā Azerbaidžānai dodoties ar 1:0 vadību.

Otrajā puslaikā Latvijas izlasei tikpat kā nebija vārtu gūšanas iespēju, kamēr iniciatīva laukumā piederēja Azerbaidžānas futbolistiem. Tiesa, viesi vārtus guva ne bez mājinieku palīdzības, jo 57.minūtē rupji kļūdījās valstsvienības debitants, vārtsargs Jevgeņijs Nerugals, kurš nepārliecinoši nospēlēja ar bumbu, ko viņam atņēma pretinieki, Imamverdijevam gūstot arī vārtus.

Jau pēc sešām minūtēm rezultāts kļuva 3:0, kad skaistu tālsitienu realizēja Mahmudo. Arī pēcāk pārsvars piederēja Azerbaidžānai, bet vienā no epizodēm komandu no vārtu zaudējuma glāba Nerugals.

Par spīti daudzajām maiņām, Latvijas izlases spēle nekļuva aktīvāka – nesekmīgu tālsitienu veica Kļuškins, bet pēdējās sekundēs mājiniekiem tomēr izdevās gūt goda vārtus, kad skaisti bumbu vārtos trieca Uldriķis.

3 komentāri