Komentāri
Latvijas futbola izlase parāda krietni saturīgāku sniegumu, tomēr piekāpjas Ungārijai
Foto: LETA

Latvijas futbola izlase pirmdien Skonto stadionā neizmantoja vairākas labas iespējas vārtu gūšanai un 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlē ar 0:2 (0:1) zaudēja Ungārijas valstsvienībai.

Pretinieki pa vieniem vārtiem guva katrā no puslaikiem. Cīņas desmitajā minūtē Ādams Ģurčo atklāja rezultātu, bet 77.minūtē Ādams Salai pārsvaru dubultoja. Latvijas izlase otro maču pēc kārtas nespēj gūt vārtus un otro maču zaudē ar 0:2, jo piektdien ar šādu rezultātu mājās tika atzīts arī Fēru salu izlases pārākums. Mariana Pahara trenētā komanda PK kvalifikācijas turnīrā piedzīvoja otro zaudējumu trīs spēlēs.

Foto

Viesi rezultātu atklāja jau spēles desmitajā minūtē un viņiem sākumā piederēja izteikts pārsvars, taču pēc tam cīņas gaita izlīdzinājās un ļoti labas iespējas bija arī mājiniekiem.

Pirmos vārtus ungāriem guva Ādams Ģurčo, kurš desmitajā minūtē spēcīgi un precīzi sita no soda laukuma vidus. Teicamu piespēli partnerim atdeva Nemanja Nikoličs, kurš labajā pusē apspēlēja Latvijas izlases kapteini Kasparu Gorkšu, pēc tam atspēlējot bumbu brīvajam Ģurčo.

Ungāri vairāk kontrolēja bumbu un uzbruka bīstamāk, taču puslaika vidū aktīvāk sāka spēlēt arī Latvija. Bīstamu brīvsitienu izpildīja Oļegs Laizāns, savukārt teicama iespēja 26.minūtē panākt neizšķirtu bija Valērijam Šabalam, kad tas no tuvas distances sita kritienā, tomēr bumba paripoja garām tālajam vārtu stabam.

Vēl vienu teicamu iespēju laukuma saimnieki neizmantoja 43.minūtē, kad pēc Šabalas piespēles uzbrukuma smailē tika izvirzīts Dāvis Ikaunieks, taču viņa sistā bumba aizlidoja ne tikai garām vārtsargam, bet arī vārtiem.

Vēl viena laba iespēja Šabalam bija otrā puslaika sākumā, kad viņš izskrēja vienatnē pret Ungārijas izlases vārtsargu Pēteru Gulāči, tomēr tas laicīgi bija atstājis savu cietoksni, tāpēc Latvijas izlases aktīvais uzbrucējs bumbu uzsita viņam virsū.

Ungārijas izlase otrā puslaika vidū sāka presingot, atkal iegūstot iniciatīvu, kas arvien biežāk spēlē lika iesaistīties Vaņinam. Vienā no epizodēm ungāri trāpīja pa vārtu stabu, tomēr savu panāca cīņas 77.minūtē, kad precīzi ar galvu pēc stūra sitiena sita Ādams Salai. Brīdi pirms tam Latvijas izlasi glāba Vaņins, kurš lēcienā bumbu novirzīja uz stūra sitienu, taču tieši pēc tā Salai ar galvu raidīja bumbu pretinieku vārtu augšējā stūrī.

Atlikušajā laikā iespēja gūt goda vārtus bija uz maiņu nākušajam Artūram Karašauskam, taču viņam sitiens īsti neizdevās.

Lasi vēl