Latvijas futbola izlase marta beigās pārbaudes spēlē tiksies ar Gruzijas valstsvienību

0 Komentāru
Latvijas futbola izlase marta beigās pārbaudes spēlē tiksies ar Gruzijas valstsvienību
Foto: LETA

Latvijas futbola izlase marta beigās pārbaudes spēlē viesos tiksies ar Gruzijas valstsvienību, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

Cīņa 28.martā norisināsies Tbilisi un tiks aizvadīta trīs dienas pēc tam, kad Latvijas futbolisti 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā viesos būs aizvadījusi spēli pret Šveici.

Latvijas izlase Pasaules kausa kvalifikāciju nav sākusi pārāk veiksmīgi, jo B apakšgrupā tā ieņem pirmspēdējo piekto vietu. Līdere Šveice guvusi maksimāli iespējamos 12 punktus četrās spēlēs, kamēr tai ar deviņiem punktiem seko Portugāle. Septiņus punktus iekrājusi Ungārija, bet ar četriem seko Fēru salas. Tikmēr Latvijai ir trīs punkti, bet četrus zaudējumus tikpat mačos piedzīvojusi Andora.

Arī Gruzija kvalifikāciju iesākusi neveiksmīgi, jo ar diviem punktiem ieņem piekto vietu D apakšgrupā. Latvijas futbola izlase šobrīd Starptautiskās futbola federāciju asociācijas (FIFA) rangā atrodas 110.vietā, bet Gruzija ir 11 pozīcijas zemāk. Līdz šim Latvijas un Gruzijas futbola savā starpā tikušās septiņas reizes, trīs panākumus gūstot Latvijas, divas reizes uzvarot Gruzijai, bet diviem mačiem noslēdzoties neizšķirti.

Pēdējo reizi abas spēkus samēroja 2012.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kad Rīgā 2010.gada oktobrī spēlē noslēdzās neizšķirti 1:1, bet 2011.gada septembrī viesos uzvaru ar 1:0 svinēja Latvija.

0 Komentāru