Komentāri
Latvijas futbola izlase kļuvusi par rupjāko Pasaules kausa Eiropas zonas atlasē
Latvijas futbola izlase treniņā. (Foto: Romāns Kokšarovs / F64)

Latvijas futbola izlase kopā ar Moldovu kļuvušas par rupjākajām 2018. gada Pasaules kausa finālturnīra Eiropas zonas atlases ciklā.

Otrdien noslēdzās sacensību pamatturnīrs, noskaidrojot deviņas izlases, kas automātiski kvalificējās finālturnīram, kamēr vēl četras ceļazīmes uz Krieviju tiks sadalītas pārspēlēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pamatturnīrā katra no izlasēm aizvadīja pa desmit spēlēm, un Latvija kopā ar Moldovu veica visvairāk noteikumu pārkāpumu – pa 180. Tām cieši aiz muguras ar 179 sodiem sekoja Andora. Tikmēr pārliecinoši korektākā komanda ar 68 pārkāpumiem bija Vācija.

Latvijas vienīgā uzvarētā pretiniece Andora disciplinārajā statistikā izceļas vēl vairākas reizes – pret to veikti 163 noteikumu pārkāpumi, kas ir augstākais rādītājs, trijniekā apsteidzot Maķedoniju un Serbiju, tāpat tā ar 37 dzeltenajām kartītēm bijusi rupjākā šajā rādītājā.

Latvijas izlase atlasē nopelnīja 31 brīdinājumu un bija trešā asākā, bet noteikumi pret Latviju tika pārkāpti 109 reizes. Desmit spēlēs Latvijas izlase veica 31 stūra sitienu, kas bija astotais zemākais rādītājs, kamēr Sanmarīno izlase desmit mačos izpildīja vien astoņus stūrus. Tikmēr uz Latvijas izlases vārtiem tika izpildīti 48 stūra sitieni, kamēr līdere ar 17 reizēm bija Latvijas izlases pretiniece Portugāle.

Tāpat Latvijas futbolisti vien 12 reizes bija aizmugures stāvoklī, kas ir piektais zemākais rādītājs, kur līdere ar piecām reizēm bija Andora, kamēr Kipras futbolisti aizmugurē pamanījās nokļūt 42 reizes. Latvijas izlase kopā veica 81 sitienu, kas ir astotais zemākais rādītājs, bet precīzi sitieni vārtu rāmī bija 29, un šeit Latvija ir nedaudz augstāk.

Izlases uzbrucējs Valērijs Šabala ciklā veica 21 noteikumu pārkāpumu un bijis sestais rupjākais futbolists, kamēr lielākais cietējs ar 36 izprovocētiem pārkāpumiem bija polis Roberts Levandovskis.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl