Komentāri
Latvijas futbola izlase FIFA rangā zaudē vēl 17 pozīcijas un noslīd jau uz rekordzemo 148. vietu
Ieva Lūka / LETA

Deviņu zaudējumu sērijā esošā Latvijas vīriešu futbola valstsvienība jaunākajā Starptautiskās Futbola asociāciju federācijas (FIFA) pasaules rangā, kas publicēts ceturtdien, zaudējusi vēl 17 pozīcijas un tagad ieņem tikai 148. vietu.

Tik zemu Latvijas izlase FIFA rangā vēl nekad nav bijusi, turklāt iepriekšējais antirekords tika sasniegts vien pirms mēneša, kas līdz ar to tagad ievērojami “uzlabots”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Latvijas izlase no savām 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra pretiniecēm rangā tagad atrodas viszemāk, jo jau iepriekš to bija apsteigusi pat Andora.

Pirms nepilnām divām nedēļām Latvijas izlase aizvadīja divas spēles 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā, vispirms viesos ar 1:3 zaudējot Ungārijai, bet mājās ar 0:3 atzīstot Šveices pārākumu. Latvijas izlase jau deviņos mačos pēc kārtas ir piedzīvojusi neveiksmi, bet pirms tam garākā bija septiņu zaudējumu sērija pirms desmit gadiem.

Pēdējo reizi Latvija uzvarēja pērn septembrī, kad 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē viesos ar 1:0 uzvarēja Andoru, gada laikā rangā zaudējot 53 pozīcijas.

Iepriekšējais Latvijas izlases antirekords tika sasniegts pirms mēneša. Aprīlī valstsvienība pēc zaudējumiem Šveicei un Gruzijai atkāpās uz ranga 124. vietu, bet jūlijā bija jau 130. vietā. Pēc aprīļa spēlēm komandas galvenā trenera amatu atstāja Marians Pahars, kura vietā tagad strādā Aleksandrs Starkovs.

Tieši pirms gada pērn septembrī Latvijas izlase rangā atradās vēl 95. vietā.

Tikmēr par FIFA ranga līderi atkal kļuvusi pašreizējā pasaules čempione Vācija, kura uz mēnesi bija noslīdējusi uz otro pozīciju, taču tagad atkal apsteigusi Brazīliju. Tikmēr uz trešo vietu no sestās pakāpusies Eiropas čempione Portugāle, kura apsteigusi Argentīnu, piektā tagad ir Beļģija, kas tika augstāk par četrām pozīcijām, bet sestā Polija, kamēr Šveice rangā zaudējusi trīs vietas un ir septītā.

Uz astoto vietu pakāpusies Francija, kura pirms tam noslēdza desmitnieku, bet divas pozīcijas zemāk nu ir Čīle un Kolumbija, ieņemot attiecīgi devīto un desmito vietu.

Visaugstāk no Latvijas izlases pretiniecēm 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā atrodas jau minētās Portugāle un Šveice. Vēl Ungārija ir 59. vietā, noslīdot trīs pozīcijas zemāk.

Fēru salas ir noslīdējušas četras pozīcijas zemāk uz 94. vietu, bet Andora rangā tagad ir 145. vietā, zaudējot 15 pozīcijas.

Tikmēr Igaunija pasaules rangā veikusi 14 vietu kāpumu uz 84. pozīciju, kamēr Lietuva zaudējusi 21 vietu un ir 120. pozīcijā.

Mēneša laikā lielāko kāpumu veikusi Kaboverdes izlase, kura nu ir 67. vietā, lai gan pirms mēneša bija 114. pozīcijā, kamēr lielākais kritums rangā bijis Gvatemalai, noslīdot par 31 pozīciju zemāk uz 131. vietu.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl