Latvijas futbola izlase aizvada pārbaudes spēli pret Azerbaidžānu

0 Komentāru
Latvijas futbola izlase aizvada pārbaudes spēli pret Azerbaidžānu
LETA

Latvijas futbola izlase sestdien 18:00 stadionā “Daugava” aizvadīs pārbaudes spēli pret Azerbaidžānas valstsvienību. Spēli tiešraidē varēs vērot portālos Skaties.lv un TVPlay, kā arī platformā Viaplay.

Latvijas valstsvienība Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) rangā atrodas 129.vietā, kamēr Azerbaidžānas izlase ir 105.pozīcijā.

Pēdējo reizi oficiālā mačā abas komandas tikās pirms 14 gadiem. Toreiz, 2004.gadā, arī pārbaudes spēlē, kas risinājās jūnijā, abas komandas uzvarētāju nenoskaidroja, spēlējot 2:2.

“Mačs pret Azerbaidžānu būs nopietnāks izaicinājums nekā spēles pret Lietuvu un Igauniju,” pēc cīņas pret lietuviešiem izteicās pussargs Jānis Ikaunieks. “Azerbaidžāņiem ir kvalitatīvāks sastāvs. Tā ir aktīvāka un kustīgāka komanda. Man kaut kā viņi nepatīk un gribas pret viņiem spēlēt, lai gan nezinu – esmu nospēlējis jau divas pilnas spēles pēc kārtas. Cerams, treneri dos iespēju spēlēt arī pret Azerbaidžānu.”

Jau ziņots, ka Latvijas valstsvienība šonedēļ triumfēja Baltijas kausa izcīņā, turklāt pirmajā spēlē pret Igauniju izlases sastāvā debitēja jaunais galvenais treneris Miksu Pātelainens.

Savā pirmajā Baltijas kausa spēlē Latvija, galvenā trenera amatā debitējot somu speciālistam Pātelainenam, atjaunotajā Daugavas stadionā pagājušās nedēļas izskaņā ar 1:0 uzvarēja Igauniju, vienīgos vārtus ar skaistu sitienu gūstot J.Ikauniekam.

Bet otrajā spēlē Latvija ar rezultātu 1:1 cīnījās neizšķirti pret Lietuvu, vienīgos vārtus viesu komandas labā gūstot aizsargam Kasparam Dubram. Latvijai gan pietika ar neizšķirtu, lai nosargātu Baltijas kausa trofeju.

0 Komentāru