Komentāri
Latvijas futbola flagmanis Skonto turpina grimt un lūdz pasludināt savu maksātnespēju
Foto: LETA

Futbola klubs Skonto vērsies tiesā ar pieteikumu par savu maksātnespēju. Kā liecina ieraksts Maksātnespējas administrācijas mājaslapā, maksātnespējas procesa lieta Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā ierosināta 17. novembrī.

Lieta tiks skatīta 24. novembrī rakstveida procesā, norādīts Tiesu kalendārā. Šajā pavasarī Skonto otro reizi gada laikā pieprasīja ierosināt tiesisko aizsardzību ar mērķi sakārtot samilzušās finanšu problēmas, lai klubs varētu labi strādāt un piesaistītajiem investoriem būtu droša vide. Kā liecina publiski pieejamā informācija, tā ierosināta aprīļa beigās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skonto komanda februārī nesaņēma licenci dalībai virslīgas čempionātā. Vēlāk tai ļāva startēt pirmās līgas turnīrā, tomēr vienībai tika likts informēt par parādsaistību dzēšanu. Skonto komanda valsts čempionātā nepārspēta palika laika posmā no 1992. līdz 2004. gadam, kā arī 2010. gadā. Pēdējos gados, kaut Skonto teju visu laiku bijusi parādā saviem spēlētājiem, tā četras reizes pēc kārtas spējusi finišēt virslīgas otrajā vietā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl