Latviešu futbolists paraksta trīs gadu līgumu ar Eiropas grandu Minhenes “Bayern”

0 Komentāru
Latviešu futbolists paraksta trīs gadu līgumu ar Eiropas grandu Minhenes “Bayern”
@FCBjuniorteam/Twitter

Eiropas un Vācijas futbola grands Minhenes “Bayern” parakstījis trīs gadu līgumu ar latviešu 18 gadus veco pussargu Danielu Ontužānu, vēsta klubs.

Ontužāns “Bayern” futbola sistēmā ir no U-11 vecuma grupas, aizvadītajā sezonā pārstāvot Minhenes vienības U-19 vecuma komandu.

Jaunā vienošanās ar daudzsološo futbolistu ir noslēgta līdz 2021. gada 30. jūnijam.

“Danielam ir ļoti labs potenciāls, tāpēc esam pārliecināti, ka viņš kopā ar mums var spert nākamo soli pretim pieaugušo komandai,” norādījis “Bayern” sporta direktors Hasans Salihamidžičs, kurš savulaik bija viens no “Bayern” līderiem.

Tikmēr “Bayern” jaunatnes akadēmijas direktors Johens Zauers norāda, ka latvietis ir perspektīvs futbolists, kurš var pastiprināt “Bayern” jauniešu komandu.

“Esmu ļoti priecīgs, ka man tiek izrādīta uzticība, kas ļaus arī turpmāk spēlēt “Bayern” kreklā,” piebilda pats futbolists.

Aizvadītajā sezonā Ontužānam nācās cīnīties ar savainojumu, tāpēc Vācijas U-19 bundeslīgā viņš aizvadīja vien četras spēles.

Ontužāns ir spēlējis Vācijas U-16 izlasē, bet Latvijas jaunatnes izlasēs nav piedalījies. Ontužānam ir Latvijas un Vācijas dubultpilsonība.

0 Komentāru