Latviešu Deivids Bekhems atgriežas Virslīgā un Spartakā

Komentāri
Latviešu Deivids Bekhems atgriežas Virslīgā un Spartakā
Foto: F64

Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola komanda Jūrmalas Spartaks pēdējā pāreju loga dienā pieteikusi uzbrucēju Edgaru Gauraču, informē Latvijas Futbola federācija.

Pēc pirmās UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas kārtas pārvarēšanas vienības direktors Spartaks Melkumjans pauda cerību, ka komandai tuvākajā laikā palīdzēs tieši Gauračs. Pirms tam uzbrucējs no Spartaka tika izīrēts Šveices augstākās līgas pametušajam Aarau, kas starpsezonā no Gaurača pakalpojumiem atteicās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savā pirmajā mačā Aarau rindās uzbrucējs izcēlās ar vārtu guvumu. Tiesa, viņš nākamajā spēlē guva krustenisko saišu traumu, kas viņam liedza spēlēt vairāk nekā pusgadu. Laukumā Latvijas futbolists atgriezās vien jūnijā, nākot uz maiņu pārbaudes spēlē pret Zurich komandu.

Pašlaik 27 gadus vecais Gauračs iepriekšējā sezonā papildināja Spartaka rindas, virslīgas turnīrā 16 spēlēs gūstot 14 vārtus. Gauračs aizpagājušajā ziemā atstāja Krievijas pirmās līgas komandu Maskavas Torpedo, pievienojoties Spartaka vienībai. Kā vienu no aiziešanas iemesliem Gauračs izteica vēlmi tikt pie regulāras spēļu prakses, lai varētu atgriezties Latvijas izlasē.

Spartaks šajā sezonā ar 11 cīņās nopelnītiem 13 punktiem atrodas piektajā vietā turnīra tabulā. Savukārt UEFA Eiropas līgā turnīra debitante sasniegusi otro kvalifikācijas kārtu, kuras pirmajā mačā piedzīvots zaudējums ar 0:3 Novi Sadas Vojvodina no Serbijas. Virslīgas pāreju logs tika atvērts 19.jūnijā, bet tas noslēgsies šodien, 17.jūlijā.

Lasi vēl