Lamparda “Chelsea” uzvar savu bijušo bosu Mourinju pie “Tottenham Hotspur” stūres

REUTERS/SCANPIX

Anglijas Premjerlīgas Londonas derbijā  “Chelsea” svētdien viesos ar 2:0 uzvarēja “Tottenham Hotspur”.

Spēles 12. minūtē Viljans pēc stūra sitiena izspēles izvirzīja “Chelsea” vadībā. Puslaika izskaņā “Spurs” vārtsargs Paulo Gazaniga soda laukumā notrieca Markosu Alonso, un Viljans no 11 metru atzīmes guva otros vārtus.

62.minūtē mājnieki palika desmit vīru sastāvā. Hinmins Sons pēc divcīņas ar Antonio Ridigeru, jau gulēdams zemē mēģināja spert savam pretiniekam. Ridigers saķēra vēderu un nokrita zemē pēc aktiermeistarības augstākajiem standartiem, bet Sons saņēma sarkano kartīti.

Drīz pēc tam Ridigers ziņoja, ka saņēmis rasistiskus apvainojumus, par ko, acīmredzot, sekos Premjerlīgas izmeklēšana.