Labas ziņas! Sers Alekss Fergusons izrakstīts no intensīvās aprūpes nodaļas

Pievienot komentāru
Labas ziņas! Sers Alekss Fergusons izrakstīts no intensīvās aprūpes nodaļas
AFP/LETA

Leģendārais futbola speciālists Sers Alekss Fergusons pametis slimnīcas intensīvās aprūpes nodaļu, kurā uzturējās vairākas dienas pēc smadzeņu operācijas.

Jau vēstīts, titulētajam Fergusonam, kurš ziedu laikus piedzīvoja pie Mančestras “United” stūres, sestdien tika veikta neatliekama galvas smadzeņu operācija, lai apturētu asiņošanu smadzenēs.

“Seram Aleksam vairs nav nepieciešama intensīvā aprūpe un rehabilitāciju viņš turpinās kā vienkāršs slimnīcas pacients. Viņa ģimene ir aizkustināta par atbalstu un laba vēlējumiem, taču tajā pat laikā lūdz ievērot privātumu, kas būs ļoti nepieciešams turpmākajā rehabilitācijā,” teikts Mančestras kluba paziņojumā.

Fergusons Mančestras kluba galvenā trenera amatu pameta 2013.gadā. Gandrīz 27 gadus ilgā darba laikā Fergusons Anglijas klubu Mančestras “United” aizveda līdz 13 premjerlīgas čempionu tituliem, pieciem Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausiem, četriem Anglijas Līgas kausiem un diviem UEFA Čempionu līgas tituliem.

Karjeras laikā viņš vadīja arī Skotijas izlasi un šīs valsts komandas “Aberdeen”, “St Mirren” un “East Stirlingshire”.

“Viņa ģimene ir pateicīga visiem par sniegto atbalstu, bet šobrīd vēlas mierīgu atveseļošanos un lūdz visiem ievērot ģimenes privātumu,” stāsta klubs.