Kurtuā pārceļas uz Madrides “Real”; “Chelsea” par rekordsummu atrod viņam aizstājēju

0 Komentāru
Kurtuā pārceļas uz Madrides “Real”; “Chelsea” par rekordsummu atrod viņam aizstājēju
EPA/Scanpix

Spānijas futbola grands Madrides “Real” no Londonas “Chelsea” iegādājies talantīgo beļģu vārtsargu Tibo Kurtuā, tikmēr pati “Chelsea” vienība par 80 miljoniem eiro no Bilbao “Athletic” nopirkusi spāni Kepu Arrisavalagu, kurš tādējādi kļuvis par dārgāko vārtsargu pasaulē.

Runas par Kurtuā došanos uz “Real” klīda jau pēdējo divu gadu garumā – spēlētājs iepriekš medijiem vairākkārt atzina, ka Madridē dzīvo viņa ģimene, tāpēc labprāt kādu dienu tur atkal pārceltos. Savukārt “Real” jau ilgāku laiku bija vārtsarga meklējumos.

Šajā nedēļā beļģis atteicās ierasties uz “Chelsea” kluba treniņiem, tādējādi mēģinot pēc iespējas ātrāk piepildīt savu sapni par “Real”.

Madrides komanda par Beļģijas izlases vārtsargu, kuram līgums ar “Chelsea” bija vēl uz nākamo sezonu, samaksājuši aptuveni 35 miljonus eiro.

Šajā darījumā tika iekļauts arī Horvātijas pussargs Mateo Kovačiču, kurš no “Real” devies uz “Chelsea” vienas sezonas īrē.

“Chelsea” jau atraduši Kurtuā aizstājēju – par 80 miljoniem eiro no Bilbao “Athletic” iegādāts 23 gadus vecais Kepa Arrisavalaga, kurš tagad kļuvis par dārgāko vārtsargu pasaulē. Iepriekš šis gods piederēja Brazīlijas izlases vārtsargam Alisonam, kurš šajā vasarā par 72,5 miljoniem eiro pievienojās “Liverpool”.

Kurtuā šovasar tika atzīts par Pasaules kausa izcīņas labāko vārtsargu, savukārt Arrisavalaga turnīrā bija Spānijas izlases vārtos otrais numurs.

0 Komentāru