Komentāri
Kura vienība uzvarēs spriedzes pilnajā Mančestras derbijā? United vai City?
Foto: Reuters/Scanpix

Anglijas premjerlīgas desmitās kārtas centrālajā mačā šodien gaidāms Mančestras derbijs – United pret City! Vēl šodien Sunderland tiksies ar Newcastle United, kā arī risināsies Liverpool un Southampton duelis. Visas spēles skaties kanālā Viasat Sport Baltic!

Anglijas premjerlīgas desmitās kārtas centrālā spēle neapšaubāmi ir Mančestras derbijs, kas šoreiz notiks Manchester United mājvietā Old Trafford. Turklāt šobrīd Manchester City ir atgriezusies turnīra tabulas pirmajā vietā, bet United dala otro vietu ar Londonas Arsenal. Pagājušajā sezonā United savā laukumā uzvarēja ar 4:2, bet City ar 1:0 bija pārāki savā Etihad stadionā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Sunderland un Newcastle United derbijs komentārus neprasa. Lai arī kādās pozīcijās atrastos komandas, šī allaž ir īpaša, emocionāla un saturīga spēle. Nereti šajos derbijos ir daudz asumu, dzeltenās un pat sarkanās kartītes, un nebrīnīšos, ja tā būs arī šajā reizē. Abām komandām punktus vajag kā ēst, un šis mačs var būt pagrieziena punkts sezonā, ja tiks izcīnīta uzvara un paņemtas pozitīvās derbija emocijas.”

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Mančestras derbijs, protams, ir centrālā spēle šajā kārtā, lai arī šajā nedēļā netrūkst arī citu saistošu dueļu! Mājinieku apetīte savu skatītāju klātbūtnē svinēt uzvaru un atgriezties premjerlīgas tabulas galvgalī varētu būt ļoti liela, tik arvien grūti saprast, kā ir ar to varēšanu. Arvien nestabils sniegums Luī van Gāla vadītajai komandai. Manchester City sezonu sāka ar piecām uzvarām pēc kārtas un lielisku sniegumu. Redzot, kā klibo čempione Chelsea, jau šķita, ka nekas nespēs šo komandu apturēt, lai iegūtu lielu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem, bet tad sekoja divi zaudējumi un piezemētāks noskaņojums. Pagājušajā sezonā abas komandas derbijā svinēja uzvaras katra savā laukumā, taču der arī atzīmēt, ka iepriekšējos astoņos dueļos premjerlīgā City izcīnījusi sešas uzvaras, bet United – tikai divas… Viesiem arvien traumas dēļ būs jāiztiek bez uzbrukuma līdera Serhio Agvero, no ierindas izkrituši arī Dāvids Silva un Vensāns Kompanī, kurš gan pēdējos mačos ticis iekļauts rezervē.”

Anglijas premjerlīgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:

Svētdien:

13:55 Sunderland – Newcastle United

16:00 Manchester United – Manchester City

18:10 Liverpool – Southampton

Lasi vēl