Krištianu Ronaldu, iespējams, izdosies izvairīties no sēdēšanas Spānijas cietumā

2 komentāri
Krištianu Ronaldu, iespējams, izdosies izvairīties no sēdēšanas Spānijas cietumā
REUTERS/LETA

Portugāles izlases un Madrides “Real” superzvaigznes Krištianu Ronaldu advokāti vienojušies samaksāt Spānijas nodokļu aģentūrai 18,8 miljonus eiro, kas futbolistam ļautu izvairīties no sēdēšanas cietumā, ziņo Spānijas mediji.

Piektdien Krievijā Pasaules kausa izcīņas mačā Ronaldu iesita trīs vārtus, palīdzot Portagālei nospēlēt neizšķirti 3:3 ar Spāniju. Tajā pašā laikā Spānijā Ronaldu advokāti vienojušies samaksāt Spānijas nodokļu aģentūrai 18,8 miljonus eiro, kas futbolistam ļautu izvairīties no sēdēšanas cietumā, ziņo Spānijas laikraksts “El Mundo”, ziņu aģentūra EFE, ESPN un citi mediji.

Pagājušā gada jūlijā Ronaldu jau liecināja tiesā par nodokļu nemaksāšanu. Spānijas nodokļu aģentūra uzskata, ka futbolists valsts kasei palicis parādā 14,7 miljonus eiro.

“Forbes” ziņo, ka Ronaldu gada ienākumi varētu būt 93 miljoni ASV dolāru, no kuriem aptuveni puse ir par superzvaigznes tēla izmantošanu daudzajās reklāmās.

Nodokļu nemaksāšanas skandāls varētu būt viens no iemesliem, kāpēc Ronaldu varētu pamest Madrides “Real” komandu un Spāniju.

Ronaldu nav vienīgais atpazīstamais futbolists, kuram ir nepatikšanas ar Spānijas VID. Iepriekš presē parādījās informācija, ka par izvairīšanos no nodokļu samaksas tiek apsūdzēts arī cita granda ”Barcelona” uzbrucējs Lionels Mesi.

2 komentāri