Komentāri
Krievijas Futbola federācijai par Kapello atbrīvošanu būs jāmaksā 15 miljoni eiro
Foto: Reuters/Scanpix

Krievijas Futbola federācija un nu jau bijušais valstsvienības galvenais treneris Fabio Kapello pārtraukuši līgumattiecības, abām pusēm vienojoties, vēsta RFS Preses dienests.

“RFS sirsnīgi pateicas Kapello par ieguldīto darbu galvenā trenera amatā un novēl viņam veiksmi turpmākajā profesionālajā karjerā. Savukārt Kapello pateicas RFS par palīdzību un atbalstu, ko viņš izjuta savas darbības laikā. Tāpat viņš ir pateicīgs spēlētājiem par kopīgo darbu, kā arī līdzjutējiem par izlases atbalstu,” teikts RFS paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka jūnijā Kapello draudēja ar atkāpšanos, tiklīdz saņems kompensāciju par līguma laušanu. Lai Kapello tiktu atbrīvots no savu pienākumu izpildes, bija jāsavāc 21,4 miljonus eiro liela naudas summa, ko RFS samaksātu itālietim kā kompensāciju par līguma laušanu. Turklāt trenerim nav izmaksāta alga par pēdējiem trim mēnešiem.

Kapello pērn bija parakstījis jaunu līgumu ar RFS līdz pat 2018.gada pasaules kausam, kas notiks turpat Krievijā. Itāliešu speciālists ir visapmaksātākais futbola treneris pasaulē, kura alga ir apmēram septiņi miljoni eiro. Jūnija sākumā no RFS prezidenta amata piespiedu kārtā atkāpās Nikolajs Tolstihs.

Krievijas izlase 2016. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas sacensībās sešās spēlēs izcīnījusi divas uzvaras un divreiz cīnījusies neizšķirti, bet divas reizes piedzīvoja neveiksmes. Tādējādi ar izcīnītajiem astoņiem punktiem Krievija ieņem vien trešo vietu G apakšgrupā, atrodoties aiz Austrijas un Zviedrijas komandas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl