Koscinkevičs: Paris Saint-Germain ir soli no kluba rekorda

Komentāri
Koscinkevičs: Paris Saint-Germain ir soli no kluba rekorda
Foto: AFP/LETA

Trešdien notiek vēl divas UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēles. Vācijas Wolfsburg tiekas ar Madrides Real un Paris Saint-Germain ar Manchester City. Atbildes spēles notiks 12. un 13. aprīlī.

Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Madrides Real komandai Čempionu līgas ceturtdaļfinālā ticis nomināli vājākais pretinieks, un jānotiek brīnumam, lai Karaliskais klubs netiktu nākamajā kārtā. Wolfsburg jau tā šķietami ir lēkusi augstāk par galvu, sasniedzot šo turnīra stadiju, taču tālāk tikt būs grūti. Vācijas čempionātā pēdējos trīs mačos ir gūti tikai vieni vārti un izcīnīts viens punkts, kas neliecina par komandas labo formu, kamēr Real futbolisti izcīnījuši jau sešas uzvaras pēc kārtas un pēdējā mačā El Clasico pieveica pašu Barcelona. Paredzu, ka Zinedina Zidāna vadītā Real jau pirmajā spēlē ieliks pamatus iekļūšanai pusfinālā.”

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Francijas klubs ir soli no kluba rekorda, kad 1995. gadā izdevās sasniegt pusfinālu, bet Manchester City ceturtdaļfinālā spēlēs pirmo reizi. Šosezon ar savu sniegumu daudz vairāk pārliecina PSG, kas jau stipri priekšlaicīgi nodrošinājusi vēl vienu Francijas čempionu titulu. Tikmēr Manchester City rādītais veikums pēc lieliskā sezonas starta gājis kā pa viļņiem, kamdēļ šobrīd rit smaga cīņa ne vairs par Anglijas čempionu titulu, bet par to, lai vispār finišētu labāko četriniekā un varētu piedalīties UEFA Čempionu līgā arī nākamajā sezonā!”

UEFA Čempionu līgas spēles kanālā VSB:

Trešdien, 6.aprīlī

21:35 Wolfsburg – Madrides Real

23:45 Paris Saint-Germain – Manchester City

Lasi vēl