Koscinkevičs: Dortmundes futbolisti pēdējā laikā zibeņo ar lieliem rezultātiem

0 Komentāru
Koscinkevičs: Dortmundes futbolisti pēdējā laikā zibeņo ar lieliem rezultātiem
Foto: EPA/LETA

UEFA Čempionu līgas pirmās kārtas spēles lielākā daļa galveno favorītu guva pārliecinošas uzvaras – Minhenes Bayern ar 5:0 pārspēja Rostov, Barcelona ar 7:0 Celtic, Dortmundes Borussia ar 6:0 Varšavas Legia un Manchester City ar 4:0 Menhengladbahas Borussia.

Otrajā kārtā Dortmundes futbolistiem pretinieks ir ievērojami nopietnāks – titula īpašnieki Madrides Real. Arī Minhenes Bayern otro uzvaru gūt būs sarežģīti – Vācijas titulētākais klubs izbraukuma spēlēs ar ČL finālistiem Madrides Atletico.

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Tas, ka spēle uzticēta aizvadītās sezonas UEFA Čempionu līgas, Euro 2016 un FA kausa finālu galvenajam tiesnesim Markam Klatenburgam, jau vien liecina, kādas raudzes maču mums būs iespēja baudīt. Dortmundes futbolisti pēdējā laikā zibeņo ar lieliem rezultātiem (četrās spēlēs pēc kārtas kopā gūti 20 vārti!) un jauniem kluba rekordiem, kamēr Madrides Real ir divi punktu zaudējumi pēc kārtas Spānijas čempionātā. Čempionu līgas jauno sezona abas sāka ar uzvarām. Otrdien vismaz vienai būs jāsamierinās ar pirmo punktu zaudējumu šajā turnīrā…”

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

“Lestera turpina pārrakstīt komandas vēstures spožākās lapaspuses un šī būs viņu pirmā spēle Čempionu līgā savu skatītāju priekšā. Lai arī Lapsām ir bēdīgs sākums Premjerlīgā (tikai 12.vieta pēc sešām kārtām un 1:4 zaudējums iepriekšējā spēlē pret Manchester United), Eiropas klubu prestižākais turnīrs ir sākts ar 3-0 uzvaru pret Beļgijas Brugge un komandas līdzjutēji klusībā cer, ka komanda Čempionu Līgā sarūpēs līdzīgu pārsteigumu kā pērn Anglijā. Ažiotāža ap gaidāmo maču ir milzīga un laukumā solās būt daudz emociju – sapnis turpinās, pilsētā ierodoties Porto vienībai. Pret portugāļu komandām Leicester City vēl nekad iepriekš nav spēlējusi oficiālu spēli, arī jauns ieraksts vēstures lapās, bet to darījis ir komandas jauniegūtais uzbrucējs Islams Slimani, kurš pārstāvot Sporting pēdējās trijās spēlēs pret Porto it guvis 5(!) vārtus..”

UEFA Čempionu līgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:

Otrdien, 27.septembrī

21:35 Dortmundes Borussia – Madrides Real

23:45 Leicester City – Porto

Trešdien, 28.septembrī

21:35 Menhengladbahas Borussia – Barcelona

23:45 Madrides Atletico – Minhenes Bayern

Skaties Čempionu līgas spēļu tiešraides arī Viasat Xtra kanālos un video platformā Viaplay!

0 Komentāru