Korupcijas skandālā arestēts vairāk nekā ducis FIFA amatpersonu

Komentāri
Korupcijas skandālā arestēts vairāk nekā ducis FIFA amatpersonu
Foto: AFP/Scanpix

ASV varasiestādes ceturtdienas rītā veikušas kārtējos Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) amatpersonu arestus. Šveices policija iegājusi Cīrihes viesnīcā Baur au Lac, kur ASV Tieslietu departamenta uzdevumā veikusi vairāku amatpersonu arestus.

Par notikušo vēsta laikraksts The New York Times, kam viesnīcas menedžeris atklājis, ka vairākiem klientiem lūgts pamest ēku, jo ir “ekstrēma situācija”. Medijs informē, ka arestēts vairāk nekā ducis FIFA amatpersonu. Tikmēr klajā ar paziņojumu par notikušo nākusi FIFA, kas akcentējusi, ka turpinās sadarboties ar ASV un Šveices varasiestādēm, taču sīkākus komentārus atturējās sniegt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceturtdien notikušais arests saistīts ar vairākām Dienvidamerikas un Centrālamerikas zonu federāciju amatpersonām, kas tiek turētas aizdomās par reketu, naudas atmazgāšanu un krāpniecību. Zīmīgi, ka aresti notikuši, īsi pirms FIFA līderi ieradās Cīrihē, lai apspriestu iespējamās reformas organizācijā. FIFA organizāciju pamatīgi skandāli satricināja jau maijā, kad ASV varasiestādes saistībā ar korupciju veica vairāku amatpersonu arestus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl