Koronavīrusa dēļ pārceļ piecus ”Serie A” mačus, to skaitā ”Juventus” un ”Inter” spēli

1 komentārs
Koronavīrusa dēļ pārceļ piecus ”Serie A” mačus, to skaitā ”Juventus” un ”Inter” spēli
IMAGO IMAGES/GRIBAUDI/IMAGEPHOTO/SCANPIX

Piecas šajā nedēļas nogalē ieplānotās ”Serie A” jeb Itālijas futbola čempionāta spēles pārceltas koronavīrusa straujās izplatības dēļ, vienam no mačiem esot grandu Milānas ”Inter” un Turīnas ”Juventus” duelim.

Visas spēles iepriekš bija ieplānots aizvadīt aiz slēgtām durvīm pēc tam, kad, mēģinot liegt vīrusam izplatīties, tika aizliegti publiski pasākumi. Tomēr nu viss pacelts jaunā līmenī un pārceltās spēles plānots aizvadīt 13. maijā.

Kā vēl viena no varbūtība spēļu pārcelšanai ārvalstu medijos tiek minēta ne tikai iespējamā vīrusa izplatība spēlētāju starpā, bet arī finansiālie zaudējumi, kas tiktu nodarīti mačus aizvadot pie tukšām tribīnēm.

Bez ”Inter” un ”Juventus” dueļa pārcelti arī ”Udinese” un ”Fiorentina”, ”Milan” un ”Genoa”, ”Parma” un ”Spal”, kā arī ”Sassulo” un ”Brescia” mači.

Uz šo brīdi pieejamā informācija vēsta, ka ar ”Covid-19” Itālijā inficējušes apmēram 900 cilvēku.

Par tematu runāja arī FIFA prezidents Džanni Infantino, apsolot, ka organizācija darīs visu, lai palīdzētu cīņā ar vīrusu: ”Cilvēku veselība ir tik ļoti nozīmīgāka par jebkuru futbola spēli. Šajā momentā izskatās, ka ar vīru inficējušo personu skaits palielinās, ja spēles būs jāaizvada pie tukšām tribīnēm vai jāpārceļ, mēs tam tiksim pāri.”

1 komentārs