UEFA Eiropas līgas H grupas pirmās kārtas spēlē uzvaru izcīnījusi Londonas ”Arsenal” vienība, kura savu skatītāju klātbūtnē ar 3:1 pieveica Latvijas izlases uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvēto “Koln” vienību.

Mačs sākās ļoti veiksmīgi “Koln”, un jau devītajā minūtē viesi izvirzījās vadībā, kad “Arsenal” vārtsargs Davids Ospina kļūdījās izgājienā un no tālas distances precīzs bija Hons Kordova. Tomēr otrajā puslaikā “Arsenal” spēja nodrošināt panākumu.

Vispirms izcēlās Seads Kolašinačs, kurš precīzi sita, kad viņam bumba nokļuva tieši uz kājas pēc rikošeta, bet vēlāk pēc lieliskas individuālās darbības ar skaistu tālsitienu nekļūdīgs bija arī Aleksis Sančess. Savukārt trešos vārtus guva Ektors Beljerins, kurš bija pirmais pie atsistās bumbas pēc Teo Valkota raidījuma. Rudņevs slimības dēļ izlaida iepriekšējo “Koln” maču bundeslīgā un arī nemaz nebija devies ar vienību uz Londonu.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!