Koln bez Rudņeva zaudē svarīgā Bundeslīgas spēlē

Latvijas futbola uzbrucējs Artjoms Rudņevs sestdien palika rezervē Vācijas bundeslīgas mačā, kurā viņa pārstāvētā Koln komanda ar 0:1 (0:1) viesos zaudēja kopvērtējumā blakus esošajai Frankfurtes Eintracht vienībai.

Vienīgos vārtus mačā jau piektajā minūtē iesita serbs Mijats Gačinovičs.

Rudņevs iepriekšējos divos Koln mačos bija izgājis pamatsastāvā, tomēr pirms nedēļas nerādīja pārliecinošu sniegumu, kas uzbrucēju pēc 56 minūtēm lika nomainīt.

Citā bundeslīgas spēlē sestdien četrus vārtus iesita Pjērs Emeriks Obamejangs no Gabonas, palīdzot Dortmundes Borussia ar 5:2 (3:0) uzveikt kopvērtējuma pēdējā pozīcijā esošo Hamburgas SV (HSV), kas tieši šajā mačā atzīmēja 80 gadu jubileju. Līdz ar to Dortmundes komanda pārtrauca četru neuzvarētu spēļu sēriju.

Tikmēr punktus zaudēja kopvērtējuma līdere Minhenes Bayern, cīnoties 1:1 (1:1) ar Hoffenheim vienību. Abi vārti tika gūti pirmajā puslaikā – rezultātu atklāja Hofenheimas kluba pārstāvis Kerems Demirbejs, bet pēc tam bumbu savos vārtos ieraidīja Stīvens Cūbers.

Vēl viena augšgala komanda Berlīnes Hertha jau piektdien ar 3:0 (2:0) apspēlēja Menhengladbahas Borussia, visus vārtus iesitot pazīstamajam Kotdivuāras futbolistam Salomonam Kalū.

Kopvērtējumā tagad līderei Bayern ir 24 punkti desmit mačos, bet to svētdien var panākt Leipzig komanda, ja tā pieveiks Mainz 05.

Tikmēr pa 20 punktiem savākušas Hoffenheim un Berlīnes Hertha komandas, bet pa 18 punktiem ir Dortmundes Borussia, Koln un Eintracht rēķinā.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.